10 žaidimų keitimo barbekiu “Hacks”, kurių jums reikia savo gyvenime. Šią vasarą

vaizdas

Džiaugiamės vakar vakar antradienį

Vienas dalykas yra mesti grilį. Tai dar vienas dalykas, kad jį mesti gerai. Čia rasite keletą puikių BBQ rūmų, kad jūsų kiemo bash iš �� į �� sessioning.

vaizdas

Getty Images
Stick the Ice Cube savo Burger Patty – Yup

Kodėl kas nors laikosi ledo kubo viduje žaliavinio mėsos gabalo, paklauskite? Kadangi jūs nenorite pernelyg padaryti, bjaurus mėsainiai … duh! Šis triukas ateina jums iš Graham Elliot: “Padarykite savo PATTIES, tada įdėti savo mažai ledo kubas ten ir tada, kai jūs kepsninė, ji išlaiko jį drėgna ir saugo ją iš vis išdžiuvę.”

vaizdas

“YouTube”
Valykite savo grotelę su žaliu svogūnu

… Tai natūralus dezinfekantas! Laikykis šakutės pusėje ir paleiskite ją per savo karštą grilį. Jei dirbate su malkomis gaminamu kepsniu, mesti jį ten, kai baigsite tam tikrą papildomą dūmų, svogūnų, svogūnų ir skonio viską, ką jūs griliu..

vaizdas

Mergina, kuri ate viską
Skiltelė “Arbūzas” nedarant viso to

Palauk, paaiškėja, kad tai, pavyzdžiui, tikrai nėra didelis dalykas, kad supjaustytų arbūzą į gražius vienodo dydžio gabalus? Tu tiesiog nupjausi … ir tada tu ją dar kartą pjaustinai … ir tu trečią kartą ją nupjausi? Atrodo!!!

vaizdas

Sweetest proga
Padarykite mielą arbūzą, kai esate ant jo

Vėlgi, t beveik taip sunku, kaip jūs manote. Kaip parodė “The Sweetest Occasion”, tai yra tik pjaustymas, pjaustymas ir kai kurių puikių gėlių pristatymas. Kitas pliusas: jūs turite krūvelę arbūzų skiltelių, kad galėtumėte mėgautis pomidorų šventėmis.

vaizdas

Parker Feierbach
“Delish Grilling” būstinė

Gaukite visus “Delish” mėgstamus lauko gaminimo sezonus.

PIRKTI DABAR

vaizdas

Vakar antradienį
Išsaugokite kelionę, naudokite “Muffin Tin”

Tai ne tik išgelbės jus nuo to, kad turėsite išmėginti šimtus milijonų butelių, bet taip pat užtikrins, kad jūsų “BBQ” būtų “gramminus kaip pragaras”. Atvykite, ar ne gražiausias BBQ šalia esantis dalykas, kurį kada nors matėte!?

vaizdas

Getty Images
Sukeisti medinius džiovintus rozmarino šakelius

Ne tik pakeitimas yra puikus, bet rozmarinas prideda žolelių skonį jūsų mėsai, veggies, vaisiai, bet kokia. Kitas BBQ įsilaužimas – tai viską, ką reikia matyti, ir jį mesti ant grotelių.

vaizdas

Getty Images
Pastatyti kai kuriuos citrusinius

Žinoma, kepta žuvis yra pasakojimai, bet ar žinojote, kad jei tarp citrinų jūros gėrybių ir švelnų, malonų ugnies atsiranda kažkas stebuklingo? Rimtai – bet kokie citrusiniai ir bet kokie jūros gėrybės. Nuostabu.

vaizdas

Reddit
Kas turi poreikius, kai turite Doritos?

Žinoma, buvau gandai Doritos būdami degi plūduriuojančius aplink Webz metų, tačiau jie nebuvo verta atkreipti dėmesį į kol rado sau darbo barbekiu ir iš visų jėgų Atitikčių, amirite? Tai veikia. Pasitikėti.

vaizdas

Getty Images
Laikykite savo grotelę dviem skirtingomis tempomis

Mes įsitikinome, kad esate ne tryna, nes viskas yra. Laikykitės vienos pusės grilio labai karšta apdailai, kas turi būti baigta, ir vėsinkite vieną, kad tik išlaikytumėte tai, kas padaryta šilta.

vaizdas

Getty Images
Sukeisti drobines lazdelėms

Skardos skaldytos? Per daug tingus valyti? Nesvarbu! Jei turite atsarginę keptuvių porciją, kurią galite įdėti, galite tiesiog juos panaudoti, kad pasuktumėte visa tai, su kuo dirbate. Išmeskite juos, kai baigsite.

Eik ir griliu.

Loading...