10 dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš valgydami Chili’s

“Chili” yra kitoks nei “dirbtinis” aliejaus sodas ir standartinis “American Applebee’s”. Jame yra Pietų šaknys, stiprus “Tex-Mex” meniu ir nepakartojamos patiekalų naujovės, kuriomis vartotojai grįžta į pakartotinai užpildytus maisto produktus ant traškių, pasaulį susiduriančių pietvakarių kiaušinių ritinių ir saldesnės nei saldžios mango ledinės arbatos. Bet ten yra tiek daug daugiau grandinės, kurią jūs kada nors suprato, todėl mes suteikiame jums visus nešvarumus jūsų mėgstamoje vietoje valgyti.

1. Chili buvo įkvėptas dviejų Teksaso mėsainių sujungimų.

Įkūrėjas Larry Lavine užaugo, aplankydamas du vietas, “Burger Hour” ir “Goff” Hamburgerius Dallas. Taigi tik prasminga, kad jo koncepcija, skirta “suteikti svečiams puikų mėsainį ir margaritą”, buvo įtakojama jo vaikystės prigimties. Pirmoji vieta atidaryta 1975 m. (Kur dar?) Dallas.

2. Originalus meniu buvo visi čili ir mėsainiai.

Ir pora tacos. Galėtumėte rinktis iš “Texas Red” čili ar namų chili pyrago ir penkių mėsainių, taip pat minkštų tacos ar tostadų. Ir, žinoma, buvo tradiciniai margaritai ir sangrijai.

vaizdas

“Brinker International”

3. Tai kažkada buvo susijusi su siena.

“Chili” priklauso “Brinker International”, kuris 1994 m. Įsigijo pasienio meksikietiškame grilyje. Tačiau “Brinker” nebėra priklausanti konkuruojančiai cantina grandinei, o tai reiškia, kad jūs negalite apgauti “Chili” ir daugiau nebemokėti kaltės. Atsiprašome, žmonės.

vaizdas

Ant sienos

4. Kiekvienais metais prekės ženklas švenčia Šv. ChiliHead dieną.

Tai yra sukurta atostogų diena, skirta švęsti metų jubiliejų. Akivaizdu, kad jis kada nors yra šalia Šv. Patriko dienos, todėl Chili su tokiu nepakartojamu patronuojančiu vardu pavadino ypatingą dieną. Norėdami pažymėti dar vienerius metus versle, kompanija išmeta didžiulį lauko bosą savo originalioje Dalaso buvimo vietovėje a.k.a būstinėje – kartu su pyragaičiais, čili, mėsainiais ir (mes manome) daug kūdikio atlošo šonkaulių.

vaizdas
“Brinker International”

5. Apdovanojimų programa iš tikrųjų to verta.

Skirtingai nuo tam tikrų grandinių, kuriuose galite išleisti šimtus, kad galėtumėte išpirkti nedidelį gėrimą, “Chili” apdovanojimų programa siūlo daugybę nemokamų, kaip nemokamų desertų, gimtadienio. Kiekvieno pirkimo metu pritvirtinkite taškus, tada išpirkite juos nemokamoms pietų kombinacijoms, nemokamiems patiekalams ir nemokamiems užkandžiams. Be to, nėra laiko langų, kuriuos reikia peršokti. Užsiregistruokite dabar ir gaukite 60 bonusinių taškų, kurių pakanka norint gauti nemokamą meniu elementą. Balas!

vaizdas
“Facebook” / “Chili”

6. Tai sukūrė vieną iš labiausiai mėgstančių visų laikų kompozicijų.

Kalbėdamas apie savo parašo kūdikio nugaros šonkaulių pavadinimą, vietoje tikrai buvo įstrigę į galvą savaitės mėnesius po jo premjeros. “Chiliiiii kūdikis atgal riiiiiiiibs …. Grilis padažu.” Jis buvo toks populiarus, kad jis buvo rodomas “Austin Powers”: “Spy”, kuris mane apgaudė ir epizodai Biuras ir Darbo kolegos. N * SYNC net padarė savo pasiuntinius.

vaizdas
giphy / NBC

7. Čili namus galite paimti kartu su jumis.

Ne, mes nekalbame apie jūsų likutį. Gavusi daugybę prašymų, grandinė nusprendė dalintis savo gerbėjų mėgstamiausiais patiekalais su šaldymo kamera. Taigi dabar jūs galite pasiimti lėkščių, pavyzdžiui, vištienos fajitas ryžių dubenėlį ir nacho bulves su jautiena ir bekonu jūsų virtuvėje arba, dar geriau, paversti savo biurų partnerius pavydus pietų metu.

8. Meksikoje yra Čili!

Skirtingai nuo “Taco Bell”, šios “Tex-Mex” grandinės repeticija realių “tacos” ir “guac” žemėje. Ir dar 30 kitų šalių, įskaitant Braziliją, Rusiją, Japoniją, Indiją, Kosta Riką ir Kanadą.

vaizdas

Flickr Creative Commons / JLC Photography

9. Šių vaikų spalvinimo puslapiai yra dėl geros priežasties.

Ar visi sienų spalvoti išoriniai linai, kuriuos matote, matote? Jie naudojasi “St. Jude” per labdaros partnerystę su restoranų tinklu. Pradėjus veikti 2004 m. Programa “Create-A-Pepper” padidina lėšas moksliniams tyrimams, siekiant rasti gydymo būdų ir padėti sutaupyti vaikus.

vaizdas

Chili / Flickr Creative Commons

10. Galite nustebinti “Platinum Presidente”.

Nuplaukite “Chili” patiekalą su “DIY” margarita su prekės ženklo “how-to” vaizdo įrašu. Viskas, ko jums reikia – šiek tiek nuo vidurio iki viršutinio šiuolaikinės tekilos, Cointreau ir El Presidente brendžio.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...