11 Amerikos maisto produktai Kiekvienas turistas sako, kad nori pabandyti

Jei kada nors susimąstėte, kokie maisto produktai iš esmės yra “amerikietiški”, arba bent jau tie, kurie atrodo įdomūs tiems, kurie lankosi valstybėse, “Reddit” naujausias temos tema yra tikrai įdomi. Dviejų mėnesių senasis siūlas vis dar veikia su beveik 37 000 komentarų ir suteikia gana įdomų žvilgsnį, kaip amerikiečių pop kultūra ir restoranai atrodo visame pasaulyje. Tai yra maistas, kuris dažniausiai pasirodė pokalbio metu.

1. Kukurūzų šunys

Kukurūzų šunys pasirodė keletą kartų visame sriegyje, o kai kurie žmonės netgi nežinojo, kas jie yra – vienas komentarų manė, kad tai tik kepta kukurūzų miltai, be šunų. Matyt, kukurūzų šunys yra dideli filmuose. Škotijoje jie turi panašų užkandį, bet ne klijuoti.

2. Padėkos vakarienė

Tai buvo dar viena labai populiari užklausa, ir tai gali atnešti kai kuriuos lankytojus į JAV lapkričio mėn. Keletas amerikiečių komentatorių išsiplėtė kvietimus tiems, kurie norėtų išbandyti įdaryti kalakutiena, “tą keistą saldžiųjų bulvių su marsvakarių daiktą” ir žaliųjų pupelių troškintuvę. “Commenters” taip pat pažymėjo, kad meniu nėra lengva rasti. Diners, paspartinkite savo žaidimą!

3. Valstybiniai maisto produktai

Amerikos noras kepti beveik nieko nėra paslaptis. Keletas komentarų paminėjo, norėdamas išbandyti keptale “Oreos”, piltuvėlių pyragus, saldainių obuolius ir, kaip minėta, kukurūzų šunis.

4. Grilis

Tai buvo lengviausia, nes daugiausia ginčytina sąraše, nes JAV Heck yra tiek daug BBQ veislių, net Šiaurės Karolina negali nuspręsti dėl vieno. Kaip nurodė vienas vartotojas, verta pabandyti “” Texas BBQ “,” Carolina BBQ “,” ALL BBQ “. Amerikos komentarai pasiūlė krūtinę, išpjaustytą kiaulieną ir šonkaulius, taip pat bandė kuo daugiau padažų kaip įmanoma humaniškai.

5. Šakninis alus

Tai akivaizdžiai nepakankamai soda, tačiau žinojo, kad ji visame pasaulyje nebuvo prieinama? Daryk savo “Euro draugams” malonę ir laikykite kai kuriuos savo lagaminą, jei apsilankysite (o paskui atliksite ponios darbus ir supažindins juos su pagrindiniais alaus plūdėmis).

6. Pie

Giliausias amerikietiškas maistas (rūšiškas), pyragas pasirodė visų rūšių skonių ir variacijų. Yra net diskusija apie tai, kas bus idealus kepėjas. Tarp pirmenybių buvo prašoma pagrindinių kalkių, pekano, obuolių, saldžiųjų bulvių, moliūgų ir braškių rabarbarų..

7. Gumbo

Šis pietų patiekalas yra sriuba / troškinys, paprastai pagamintas iš jūros gėrybių, vištienos ar dešros, plius tonų daržovių, tokių kaip okra, pipirai ir svogūnai. JAV nebūtinai yra plačiai paplitęs patiekalas, tačiau keletas komentatorių buvo suinteresuoti bandyti Luizianos gumbo.

8. Vištiena ir vafliai

Pietų virtuvė buvo gerai atstovaujama šioje temoje. Dažnai minimi vištienos ir vafliai, tačiau žmonės taip pat bijojo, kodėl tai yra dalykas (teisingas). Kaip konvertuoti viščiukai ir vafeliai, Roscoe’s LA, Dame’s Durham, Šiaurės Karolina ir Pies-N-Šlaunys Niujorke yra tvirti statymai, jei esate valstybėse.

9. Sausainiai ir graviūros

Nothin “kaip kai kurie Pietų virtuvės … sausainiai ir padažai pasirodė gana dažnai visoje sriegis, o amerikiečių vartotojai buvo FLOORED vienas commenter niekada išbandė juos. Jos atsakymas yra linksmas.

10. Baltoji pilis

“McDonald’s” ir “Burger King” galima rasti gana daugelyje pasaulio vietų, tačiau “White Castle” lieka vietos – netgi kanadiečiai nori mažų mėsainių. Nuo 1921 m. Ši grandinė buvo sukurta ir filme Haroldas ir Kumaras.

11. S’mores

Blogos, saldžios sielos – iš jo garsų, s’mores-aromatizuotas daiktus galima rasti užsienyje, bet faktiniai s’mores tiesiog nėra dalykas. Pasak vartotojo, pavadinto “doublestich”, Graham krekerius gali būti sunku rasti už JAV ribų.

(h / t Huffington Post)

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...