11 dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš valgydami TGI penktadieniais

Kartais jūs turite pirmadienio atvejį, kitais atvejais jūs tik vos išgyvenate “Hump Day”. Visą savaitę mes visi norėjome, kad tai buvo penktadienis, pradžia iki savaitgalio ir viskas, be darbo laiko. Ir kadangi nė vienas iš mūsų negalime greitai pereiti per laiką, jūs tikriausiai pasirodysite “TGI Fridays” dėl šio “Fri-yay” jausmo. Tačiau tiek daug reikia žinoti apie grandinę dar prieš tai, kai atliksite kitą “pick-me-pit” sustojimą.

1. Visa tai prasidėjo 1965 m. Manheteno viršutiniame East Side.

Patikėkite tai ar ne, dabar visur įsitvirtinusi grandinė prasidėjo kaip “hoppin” kokteilių baras Niujorke. Idėja kilo iš įkūrėjo Alano Stillmano, kuris norėjo sukurti 70-ąsias viengijines vietas susipynę ir susitikti. Stillmanas pasakė “Edible Geography”: “Aš norėjau, kad penktadienį T.G.I. jaustųsi kaip apylinkė, kampinė juosta, kurioje galėtumėte gauti gerą mėsainį, gerą bulvytę ir patogu”.

vaizdas

TGI Fridays

2. Flo Rida filmavo “Hello Friday” TGI Fridays.

Visiškai perimdamas Pietų paplūdimį, Majamio vietą savo šaudymui, reperis Flo Rida pakvietė gerbėjus prisijungti prie jo penktadieniais. Akivaizdu, kad jis yra apsėstas grandine ir užfiksavo savo socialinės žiniasklaidos pranešimą: “Mes mėgstame tą TGIF, žodį, taip”. Taigi būk atsargus.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Mėgsta, kad TGIF, žodis, taip, �� #HelloFriday

Paskelbta “Flo Rida Official” (@official_flo) žinia

3. Galite gauti begalę užkandžių patiekalų.

Nauja “grandinės” reklama, “Endless Apps Meniu” reiškia, kad galite gauti jūsų mozzarella lazdelių plokštelę, papildytą tiek kartų, kiek norite tik už 10 dolerių. Arba, jei norite dalyvauti įvairiuose patiekaluose, galite išbandyti kelias programas už 12 dolerių.

4. Jūs galite laimėti laimingų valandų pasiūlymus visą dieną ir naktį.

Penktadieniais laiminga valanda yra visą dieną, kiekvieną dieną. Dauguma vietovių yra atviros nuo 11 iki 15 val., Taigi jums reikia 12 valandų gerti pigią kainą. Pasinaudokite kasdieniais kokteiliais, kurie leis jums grąžinti tik nuo 4 iki 6 dolerių, taip pat didelių prekių ženklų, tokių kaip “Bud Light”, “Miller Lite”, “Coors Lite”, kurių kaina yra tik 3 USD. Taigi, atneškite visus savo draugus ir skrudintuvus, kad sutaupytumėte rimtą tešlą.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

3 “#NationalBeerDay” sveikinimai

Paskelbta “TGI Fridays” (@officialtgifridays) paskelbta žinia

5. Bulvių odos yra populiariausias meniu elementas.

Pirmasis pristatytas būdas atgal 1974 m., Pakrautas bulvių odos yra kliento mėgstamiausia dėl jų nuostabus toppings kaip gooey ištirpinto sūrio ir traškuosius bekonas. Be to, dabar galite juos gauti “Endless Apps” meniu, o tai reiškia, kad jūs galite tiesiog valgyti juos visą naktį, kaip jūs tikriausiai svajojo apie.

vaizdas
TGI Fridays

6. Dabar “Boozy” vakarienė – tai galimybė.

“Mimosas” jau yra tik 5 JAV dolerių per TGI penktadieniais sekmadieniais, tačiau ši grandinė taip pat išbando oficialų “pikantišką” vakarienių meniu savo serijai. Ir mes negalėjome būti labiau susijaudinęs. Naujame “Hangover Brunch” meniu yra vištienos ir vaflių bei burbono kepsniai ir kiaušiniai, taip pat daug “Bloody Mary” kokteilių.

7. Galite sumokėti už savo stalo iš savo telefono.

2012 m. Pradėjus naudoti savo patentuotą “smartphone” programą, “TGI Fridays” pristatė pramonei skirtą proveržį. Dabar klientai gali mokėti už stalą. Jūs galite netgi paraginti savo serverį per jį. Visa tai nereikalinga tiems piktinančioms įmontuotoms tabletėms kiekviename staliuke, kaip ir kai kurios grandinės.

8. Tai paskatino vieną iš juokingiausių “Office Space” tropų.

Jennifer Aniston’io simbolis ant jo žalios ir baltos dryžuotos uniformos 15 “atspalvių”, bet jos viršininkas nemano, kad to pakanka, palyginus ją su pernelyg švelniu serveriu, Brianu, kuris pakėlė savo kelnaites 37 gabalais nuotaikos požiūriui ir linksma. Tai juokingai nepatogu scenos, kad Darbo erdvė gerbėjai netrukus pamiršti.

9. Ir vienas iš geriausių visų laikų eskizų SNL.

Suderinus pasikartojančią eskizą apie TGI Fridays serverius su “Molly Shannon” piktograma “Mary Katherine Gallagher” personažu, “Saturday Night Live” sukūrė absurdišką istoriją apie “server-in-training”. Mūsų mėgstamiausia dalis – “Lucky Charms” krevečių vakarienė su “šoniniu pomėgiu be papildomo mokesčio”. Antrasis mūsų mėgstamiausias: Will Ferrell, vadybininkas, “eina papildomą šypseną”.

10. Nuo “Office Space” uniformos visiškai pasikeitė.

2014 m, Darbo erdvė Kūrėjo Mike’o teisėjas pasakė “Deadline”, kad jis mano, kad vienodas pokytis “TGI Fridays” buvo “90-ųjų” flick “rezultatas. “Apie ketverius metus po Darbo erdvė išėjo, “TGI Fridays” atsikratė viso to (“button”) nuotaikos, nes žmonės įsivaizdavo ir sukūrė įtrūkimus “, – sakė jis.” Vienas iš mano skelbimų (direktorių asistentų) kartą restorane paklausė, kodėl jų išraiškos trūko ir jie sakė, kad pašalino jį dėl šio filmo Darbo erdvė. Taigi, galbūt aš padariau pasaulį geresnę vietą. “Mes nesame tikri, kad geriau, bet viskas yra tikrai kitokia: serveriai net nešioja piktybiškų raudonų ir baltų juostų.

11. Penktadieniais galite gerti kaip George Clooney.

“TGI Friday’s” buvo pirmasis nacionalinis tinklas, skirtas pradėti aktoriaus aukščiausios klasės “tekilos” prekės ženklą “Casamigos”. Nuo praėjusios vasaros restorane buvo išpilstyti šūviai ir maišant jį į gėrimus, tokius kaip naujoji ir superžvaigždė-jalapeño-braškių margarita.

vaizdas

Getty / Michael Stillwell

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...