8 dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš valgydami sodintuvus. Žemės riešutai

1. Sodinami tik nuo 1890 m.

Brando istorija prasideda, kai 13-metis Italijos imigrantas Amedeo Obici pradėjo dirbti savo dėdės vaisių rinkoje Scrantone, PA, kur jis pirmą kartą pardavė gliaudytas, skrudintus žemės riešutus.

vaizdas

2. Ponas Peanut gimė 1916 m.

Kai “Planters” surengė naujo prekės ženklo konkursą, nugalėtojas buvo 14 metų iš Suffolk, VA, vardu Antonio Gentile, su savo draugiško, humanizuoto žemės riešutų, kuris amžinai vadinamas “p. Peanutu”, eskizas. Gentile buvo apdovanotas 5 $ už jo laimėtą eskizą! Po to, reklamos agentūros J. Walter Thompson komercinis dailininkas išpuoselė piešinį ir pridėjo p. Peanut prekės ženklą monokliu, viršutine skrybele ir nendrių. Jo išvaizda buvo įkvėpta 1800-ųjų metų anglų vyrų mados.

vaizdas

3. Ponas Peanut taip pat turi tinkamą pirmąjį, vidurinį ir pavardę.

Jo vardas yra Bartholomew Richard Fitzgerald-Smyth. Nuo pat jo kūrimo p. Peanut buvo rodomas daugybėje reklaminių dainų, įskaitant pirmą viešą pasirodymą 1918 m., “The Saturday Evening Post” ir kelis “Times Square” reklaminius skydus!

4. Buvo 14 skirtingų p. Peanut išvaizdos.

Dabartinis “Peanut” pasirodymas – tai 14-osios talismanų stiliaus evoliucijos iteracija. Patikrinkite, kiek jis pasikeitė nuo 1916 metų.

vaizdas

5. NUTmobile nėra pokštas.

“Mažeikių” 100-osioms gimtadieniams švenčiant, “Planters” išleido jam gimtadienio šventę, kuri prasidėjo Niujorko “Times Square”, vedant “sklandžiausią riešutį ant ratų” visame mieste. “Delish” redaktoriai netgi turėjo galimybę vairuoti aplink miestą.

6. Galite (ir turėtumėte) sekti NUTmobile “Instagram” programoje.

Stebėkite keliones į kitas šalis socialinės žiniasklaidos priemonėmis ir saugokite savo akis 27 pėdų ilgio, 11 pėdų aukščio ir 8 pėdų pločio transporto priemonė.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Šokinėjantys dalykai, kuriuos matote šiame veržliame nuotykyje �� #nutmobile # mrpeanut100 #puns #punny

“Posters NUTmobile” (@mrpeanutofficial) bendrai paskelbta nuotrauka

7. Peanutui priklauso jo vairuotojai.

Jie vadina save sodininkais žemės riešutais, jie pasirodo specialiuose renginiuose ir vietose ir net išdalina pavyzdžius kelyje. Kiekvienais metais jie sudaro 365 dienų kelionę nuo pakrantės iki kranto.

vaizdas

8. Kai kurie reklaminiai skelbimai yra visiškai tylūs.

Sodinimo mašinos buvo maždaug taip ilgai, kai kurie seni skelbimai yra tylūs, naudojantis tekstu tarp judančių vaizdų, kad gautų pranešimą. Ką grįžti!

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...