9 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš geriant Jacką Danielį

1

Šis saugus nužudė tikrąjį Jacką Danielį.

vaizdas

Courtesy of Jack Daniel’s

Taip, ten buvo tikras Jackas Danielis, taip, jis mylėjo viskį. Dar 1870-aisiais 5-pėdų pagrindinis distiliuotojas savo prekinį ženklą išskyrė nuo kitų Lynchburg regione, filtruodamas per 10 pėdų cukraus klevo anglis. Pasak atstovo, šis procesas vadinamas “papildomu palaiminimu”, todėl Džekas Danielas yra viskis, o ne burbonas, nors jis laikomas pagal tas pačias gamybos normas.)

Jis valdė verslą dešimtmečius, bet galų gale, tai buvo tai, kad bendrovė buvo saugi, kad tai buvo jo naikinimas, ir ne, tai neturėjo jokio “Acme” anvil-style antics. Vieną dieną Danielis išvydo nusivylimą ir sukūrė infekciją, kuri plinta visame kūne, o galiausiai mirė nuo komplikacijų, aplinkinių.

Saugus niekada neišleido originalaus “Lynchburg” spirito varymo, tačiau iki šių metų. Prekės ženklas pristatomas į Niujorką kaip populiariosios universalinės parduotuvės dalis, skirta 150 metų jubiliejui. Per savaitę nuo rugsėjo 18 d. Gerbėjai galės aplankyti parduotuvę ir pamatyti, kaip gaminamas viskis.

2

Frank Sinatra laikė jį “Dievų nektaru”.

vaizdas

Tiffany Rose

Frankas Sinatra buvo toks didžiulis viskio gerbėjas, kad jis dažnai dėvindavo ant “Jack Daniel’s Country Club” pleistro puoštą žiurkėną ir pavadino jį “dievų nektaru” pagal Atlanto vandenynas. Pasirodo, kad abipusiai vertinama: “Sinatra Select” veislė išleido prekinį ženklą, kuris yra šiek tiek rūkytas ir kuriame yra vanilės apdaila.

Jei norite gerti Sinatros kelią, užpilkite du pirštus į akmenų stiklą su trim ledo kubeliais ir vandens purslų.

3

Tai pagaminta sausoje apygardoje.

vaizdas

Aleksandras Tamaras

Jūs teisingai perskaitėte: Moore apygarda, kurioje pagaminta Jack Danieliaus senoji Nr. 7, buvo išdžiūvusi nuo 1909 m. Ten nėra barų arba alkoholinių gėrimų parduotuvių, tačiau pagal įstatymą leidžiama distiliavimo gamyklai pasiūlyti suvenyrinius butelius ir viskio pavyzdžius specialioje kelionė, atstovas prekės ženklo pasakė.

4

Ke $ ha Nenuostabu apie tai, kaip jauti jos dantis.

vaizdas

Ethan Miller

Tai yra viena labiausiai cituotinų eilučių iš Ke $ ha “Tik Tok”, ir tai buvo ne tik parodyti: Interviu su tuštybės mugė, dainininkė prisipažino, kad daugelį kartų ji sukėlė dantis su Džeku Danieliu. “Džekas Danielis yra antibakterinis ir tai yra geriau nei ryto kvėpavimas”, – sakė ji. “Leiskite man tai nurodyti taip, jei jūs atsibusite nuogi vonia, ir jūs turite pasirinkti tarp skalavimo su Jack Daniels arba bandyti išsiaiškinti su kai vaiduoklis su ryto kvėpimu, aš rekomenduoju pakelti Jack.

5

Tai kova su priešgaisriniu ugnimi.

vaizdas

Robinas Marčantas

“Fireball” cinamono skonio viskis gali būti viena iš sparčiausiai augančių alkoholio prekių ženklų JAV, tačiau jo metiniai pardavimai vis dar yra maždaug 90 milijonų JAV dolerių. Akivaizdu, kad Jack Danielis turi jaustis konkurencijos šiluma, nes jis turi savo specifišką įvairovę rinkoje – cinamono likeris, sumaišytas su Jack Daniel’io viskiu, žinomu kaip “Tennessee Fire”.

6

Jo pakuotė yra viskas.

vaizdas

Scott Olson

Jūs žinote, kad visa “Nevertinti knygos pagal viršelį” kiekvieną trečio laipsnio mokytoją pakartotinai pakartotinai pakartoja? Na, akivaizdu, kad pamoka neuždegė su mumis per pilnametystę, arba bent jau kai kalbama apie pakavimą. Kai “Jack Daniel” iš naujo išleido savo premiją, “Gentleman Jack” linija su šiuolaikišku ir sudėtingesniu butelių dizainu pardavimai padidėjo 40 proc..

7

Tai tampa gyvenimo būdu.

vaizdas

Edwardas Berthelotas

Prekinis ženklas turi savo parduotuvę, parduodančią viską nuo vilnonių liemenių iki gitaros kirtiklių (nes niekas nesako, kad “aš blogas * ss”, pavyzdžiui, strummingas, tuo pačiu išlaikydamas skrandį, duh), bet taip pat įkvėpė 34 puslapius produktų, kuriuose yra Jack Daniel’s – ar pagarbos jam – Etsiui. Jei norėjote padengti kiekvieną colį savo namo juodos ir baltos Džeko, jūs gana daug galėtų. Bet tai nėra vienintelis dalykas, kad Jack’d…

8

Tai įkvėpė ratų rinkinį, kuris padėtų “Weinermobile” savininkams pavydus.

Domkratas Daniel's scooter

Flickr / Abi Skipp

Šis modestas iš motorolerio buvo pastebėtas “Rock and Soul” savaitgalio festivalyje. Nėra žodžių. Tiesiog baisu.

9

Samo klubas, kai jis parduodamas barelį.

Domkratas daniels barrel

vamonos_pest / Reddit

Tiems, kurie negalėjo susidoroti tik su buteliu ar net “Jack” dėklu, “Sam’s Club” pardavė viskį barelį 2013 metais. “Single Barrel Select” nustatys jums artimą 10 000 dolerių, “Nr. 7 prasidėjo apie 7 880 dolerių.