9 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pirkdami Timą Tamsą

Jei niekada negirdėjote apie Timą Tam, jūs praleidote. Australijos slapukai * yra chocoholic karštinės svajonė – šokolado sumuštinių slapukas su kremo įdaru, padengtas daugiau šokolado – ir dabar jie yra visur Jungtinėse Amerikos Valstijose. (Anksčiau galite juos aplankyti pasirinktų parduotuvių tarptautinėje maisto parduotuvėje, tačiau tai gali būti gana sunku ar ne.) Nesvarbu, ar esate naujas pradininkas, ar tvirtas Tim Tam Slammeris, čia turėtumėte žinoti prieš savo kita užkandžių pertrauka.

1. Jie iš esmės Australijos Oreo.

Timas Tamsas yra toks populiarus Ozo mieste, kad vienas iš dviejų namų ūkių pagal prekės ženklą nupirko paketą. Atsižvelgiant į tai, kad šalyje / žemyne ​​yra 7,76 milijono namų, tai taip pat reiškia, kad gerbėjai yra gana dažni pirkėjai: Timas parduoda apie 45 milijonus paketų per metus.

Timas Tams

Jonathan Boulton

2. Jie vadinami arkliu.

Ne, tikrai. Slapukai nukentėjo parduotuvėse 1964 m., O 1958 m. Kentukio Derbyje jie buvo pavadinti laimėjusiu arkliu.

3. Yra ypatingas būdas juos valgyti.

Žinoma, galite tiesiog įkandyti į vieną, kaip įprastai, bet tikrosios entuziastingos pasigirti “Tim Tam Slam” – kramtymas iš kiekvieno galo iš stačiakampio slapuko, jo panirimas į kavą ar karštą šokoladą ir čiulpti gėrimą per slapuką . “Tim Tam” absorbuoja skysčio, jį minkština, tarsi darytumėte “Oreo” piene – ir įpilkite jį kavos (ar dar daugiau kakavos) skonio.

Timas Tam Slam

Jonathan Boulton

4. Jie gavo rimtą garsenybę.

Toks gerbėjas Hugh’as Jackmanas, kuris iš tikrųjų užpildė lagaminą ir atnešė jiems interviu su Oprah Winfrey, kur jis kiekvienam svečiui davė paketą. Jis nėra vienintelis bhaktas – Margot Robbie Instagrammed jų, Kim Kardashian’s raved apie juos, ir Taylor Swift manė, kad jie “gyvenimą keičiasi.” Bet geriausia reakcija, kurią matėme, buvo tai, kad Jennifer’as Love’as Hewittas buvo nustebintas jų dėžute ir tiksliai parodė, kaip padaryti minėtą “Tim Tam Slam”:

5. Jie ateina tonų skonio.

Australijoje Tim Tam klasikiniai skoniai yra originalus šokoladinis šokoladas, tamsus šokoladas, karamelė, baltasis šokoladas ir papildomas turtingas, dvigubai padengtas šokoladas. Jie siūlo įvairius ribotos rūšies skonius, pavyzdžiui, sūdytą karamelę ir vanilę, Juodosios miško pyragą, kokosą ir ličius.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

嫁 様 か ら 大好 物 の Timtam を バ イ ン タ イ ン に い た だ き ま し た ��❤ あ り が と う ー (͜ ͜ ͡) #timtam # バ イ ン タ イ ン # チ ョ コ # 感謝

FIVES-T (@shogonigiri) bendrai naudojama žinia

6. JAV yra parduodami keturi produktai.

“Stateside”, galite surinkti keturias veisles: originalų, tamsų šokoladą, karamelę ir tamsaus šokolado pipirmėtę. Paskutinis skonis tarsi sujungtas su dviem “Thin Mints” su šokolado kremo įdaru.

7. Yra tik viena vieta, kur galima rasti sūrio Tim Tams.

Tai būtų Indonezijoje, jei jus domina.

8. Dvi alkoholio vartojamos kvapiosios medžiagos sukelia gana nesutarimus.

Netrukus po to, kai Tim Tam pasirodė “Kahlua” ir “Tia Maria” (likeris, pagamintas naudojant Jamaikos kavos pupeles), Australijos vaistų fondas kritikavo leidimą, teigdamas, kad gydymas “supažindins vaikus su alkoholio skoniu, kol jiems nereikės galvoti apie alkoholio vartojimas “, – teigia Australijos” Associated Press “(AAP) straipsnis.

Slapukai arba “bikkies”, kaip jie yra žinomi Australijoje, turi mažai alkoholio kiekio, o “Arnott” atstovas teigė, kad jie nėra skirti vaikams; jie buvo parduodami moterims nuo 20 iki 45 metų amžiaus (teisinis alkoholio vartojimo amžius Oz mieste yra 18 metų). “Jūs turėsite vartoti savo kūno svorį sausainių kiekvieną valandą, kad pasiektumėte 0,05 kraujo alkoholio kiekį”, – sakė prekės ženklo atstovas AAP.

9. Yra įrankis, kuris gali padėti jums atsekti paketą.

Nuo “Australijos dienos”, “Tim Tams” dabar galima įsigyti maisto prekių parduotuvėse visoje šalyje, tačiau, jei jums kyla sunkumų rasti skonį, kuriuo trokštate, prekės ženklas yra jūsų nugaros dalis. Jis pasirodė naudojant šį stebėjimo įrankį, kad galėtumėte įvesti savo adresą ir rasti parduotuvę, artimiausią jums. Nr medžioklės, nėra mažai kraujo cukraus sukeltas žlugimo. Prašom.

Delishas - Ways to Save Money While Grocery Shopping - Jim Carrey
Giphy

* Mes žinome, mes žinome. Jei esate Australijoje, jie nėra slapukai, jie yra sausainiai, o bendrovės “U.S.” kampanija yra visa tai, kaip jos nėra slapukai, tai yra Timas Tamsas. Tačiau dėl mūsų daugiausiai JAV auditorijos mes vadiname juos slapukais.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...