“Aldi” 17 dolerių viskio buvo pavadintas geriausiu pasaulyje

Pigūs skonio gauna darbą, bet jis taip pat gauna gana blogą rep. Toks blogas dalykas, kad, jei jums pavesta susipažinti su alkoholiu su draugu ir pasirodyti su mažo kalibro buteliu, jūs visada bus sumažintas iki popieriaus lapų. Tačiau vienas “Aldi” prekybos centro alkoholio tirpalas tik parodė, kad nebrangūs pyragai gali būti tokie pat geri kaip ir brangesni produktai.

Aldi laimėjo du aukso medalius tarptautinio alkoholio apdovanojimu už savo škotišką viskį ir išmušė konkurentų butelius, kurie kainavo tris kartus už kainą. “The bottom shelf” – “Highland Black Scotch Whisky”, už kurį yra 17,39 dolerių už buteliuką, ir jos “Islay Single Malt Scotch Whisky”, kurių kaina buvo 23,42 doleriai už butelį, paėmė aukso medalius savo atitinkamose kategorijose. Pirmasis pažymi viržių, braškių lapų ir citrinų aliejų, o antrasis – “švieži ir zesty”, “Esquire” pranešimai.

vaizdas

Getty Images

Tai nėra pirmas kartas, kai Aldi alkoholis laimėjo apdovanojimus. Praėjusiais metais viskis laimėjo auksą tuo pačiu konkurso metu, jo rožinis vynas (8 USD) laimėjo sidabrą, o jo džinas (13 USD) kelis kartus pelnė titulą “geriausias pasaulyje”. Viskas, ką sakau: nereikia eiti, kad nusipirktų puikią buteliuką booze.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...