“Amazon” galite nusipirkti užkandžių paketų su sūriu kukurūzais skonio

Sniego kukurūzų skonio krapų agurkai yra ten pasaulyje, kaip ir sunkiai išpjaustyti gerbėjai, mes turime daug jausmų apie tai. Visų pirma, nieko vasaros vasaros daugiau negu sniego kūgiai. Ir dabar, pridėjus daržovių faktorių, sunku nežinoti (ir susijaudinęs) apie tai, ką jie skoningai mėgsta.

“SnoCo Pickles” apibūdina save kaip “puikų dviejų gerai žinomų pietų tradicijų derinį”, kuris yra “Sno-košės” ir “Koolickles”, pvz., Agurkai “Kool-Aid”. Marinuoti naminiai “Kool-Aid” produktai yra pagaminti iš karto pjaustant marinatus per pusę, mesti juos į cukraus ir “Kool-Aid” indus, o savaitę palikti šaldytuve. Tačiau šios naujos supakuotos versijos, jau padarytos, parduodamos “Amazon” už 21,99 dolerius, išmintingiausių spalvingų maišelių. Kvapai, iš kurių 12, tikisi, kad vaisių skoniai, pavyzdžiui, braškių, mango, persikų, mėlynių aviečių, tropinių ananasų, gurkšnotų žali obuolių, pavadins kelis. “SnoCo” marinuotai nenaudoja jokio aukšto fruktozinio kukurūzų sirupo, 100% gryno cukranendrių kaip jo saldiklis ir tik “aukščiausios kokybės kašro uogienės”.

vaizdas

“Amazon”

“SnoCo” marinuotai taip pat parduoda daugumą savo skonių atskirai, taip pat 17 uncijų indų, kurios įsiskverbia, jei esate apsėstas tik vienu. Savo tinklalapyje galite užsiprenumeruoti keletą pasiūlymų, jei norite gauti didžiąją dalį marinatų jūsų kitai vakarėliams arba pasirinkti maišymo ir derinimo spąstus.

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO “Delish Cookbook”, indiebound.org