Anthony Bourdain Fans padarė memorialą už jo buvęs restoranas

Vėlyvas šefas Anthony Bourdain bus prisimenamas dėl daugybės skrybėlių: maisto žinovas, kelionių kryžiuočiai ir sąžiningas pasakotojas. Tačiau prieš savo dienas tyrinėdamas egzotišką virtuvę visame pasaulyje Dalys nežinoma, jis buvo vykdomasis chefas Niujorko “Brasserie Les Halles”. Bourdaino mirties proga gerbėjai puola į dabar esantį arti restoraną, kuris duos apdovanojimą.

Bourdainas, 61, buvo atrastas mirusiu penktadieniu akivaizdžiu savižudybe Prancūzijoje. Savo ankstyvoje karjeroje jis dirbo užkulisiuose keliose virtuvėse, o vėliau aštuonerius metus dirbo “Les Halles” vadovaujančiomis virėjais. Įdomus restoranas atnešė jam viešą šlovę, nes ten jis pateikė esė “The New Yorker” kad atskleidė tamsiausias pramonės puses. Be to, 2000 m. Jis paskelbė savo pertraukos memuarą Virtuvė konfidenciali: nuotykiai kulinarijos metu.

Kadangi Les Halles buvo svarbi Bourdain karjeros etapas, gerbėjai sukūrė “shift-shift” memorialą. Niujorko parko prospekto 411 vietoje, kuri 2016 m. Uždarė duris, gurmanai nustato gėles, ranka užrašytas korteles ir nuotraukas iš Bourdaino. Daugelis paliko širdingas pastabas apie tai, kaip mėgstamas virėjas jas paliečia ir suteikia naujų būdų pažvelgti į pasaulį.

vaizdas

Jokūbas Shamsian / INSIDER

vaizdas

Jokūbas Shamsian / INSIDER

“Ačiū už tai, ką davei šiai pasaulio daliai”, – rašė vienas žmogus. “Tu pakeitė mūsų gyvenimus amžinai”.

Keletas per “Twitter” pasiėmė perpildytą šaligatį abiejose vietose.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...