Ar galėtum nužudyti šį “Footlong”, dviejų svarų “Taco”?

Vienintelis dalykas, kuris galbūt būtų geriau nei valgyti “taco”, yra valgymas milžinas taco. Įeikite iš Margaritos “Taco Gigante”, kuris yra beveik tavo svajonių tako.

Spalio 4 d. Meksikietiškas restoranas, kaip būdas švęsti Nacionalinę Taco dieną, skatina konkursą, kuriame dalyvauja klientai, stengdamiesi išmesti didžiulę 12 colių ilgio, dviejų svarų sterlingų “taco”, kuri bus galima įsigyti tik iki galo mėnesio. “Monster Taco” yra pripildytas salotų, supjaustytų pupelių, ryžių, jautienos, vištienos, karnitų, sūrio, salsos fresco, bekono, queso, hacienda padažo, picanto padažo, kremo ir marinuotų jalapeños – ir jis bus tik jums nustatyti apie 13 USD.

Per visą spalio mėnesį svečiai galės pasiimti “Taco Gigante Challenge”, suteikianti jiems nuotrauką restorano “Sienos šlovės” ir begalines pagarbos teises, jei jie visiškai užbaigtų “taco”. Bet tai dar ne viskas. Bet kokia drąsi siela, norintis priimti nacionalinio tako dienos iššūkį, gaus kuponą, kad grįžtų į Margaritą ir antrą kartą iškeltų iššūkį arba paskirtų draugą, kad jam būtų padaryta šaudykla.

Jei esate žemyn, kad valgysite savo svorį “tacos”, tai jums tikrai bus iššūkis.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Atsisiųskite “Delish” programą.

Loading...