Ar Joanna Gainesas kitas pyrago bosas?

Esant 103 laipsnių kampui, jis yra pakankamai besišlapęs, kad šešių minučių išsilygintų keksuko sluoksnis, bet tai neatsikrėpia linijos, kuri yra “Silos Baking Co”, įsikūrusiame Waco, TX. Ir kodėl tai turėtų būti? Daugelis žmonių čia keliaudavo iš visos Lone Star valstybės, taip pat Floridos, Kolorado ar net Kanados – išbandyti Joanna Gaineso elgesį (ir, kirsti pirštais, pažiūrėkite į pačią moterį).

Neįsivaizduojantijai, jūs manote, kad ji sugalvojo kitą vaivorykštės arbūzą arba “Freakshake”. Bet Gaines’o žaidimas yra “shiplap”, o ne “schtick-y” užkandžiai. Ji žinoma, kad renovuoja namus su savo vyru, “Chip”, HGTV “Fixer Upper”, nors ne paslaptis, kad jei jai būtų daugiau laisvo laiko, žinai, kai ji nepradeda dažų, tapetų, baldų, kas ketvirčio žurnalo apie gyvenimo būdą, valdo namų parduotuvių parduotuvę ar rūpinasi keturiais vaikais, ji myli pradėti kepimo šou. Vietoj to ji naudojosi kokiais atsarginiais momentais ji turi atidaryti kepyklą.

Silosas Baking Co. Cupcakes

Candace Braun Davison

1600 kvadratinių metrų ploto parduotuvė buvo atidaryta mažiau nei du mėnesius, tačiau nuo jo pabaigos pastatas sukūrė pastatą nuo vasario pabaigos, kai Gaines pirmą kartą pranešė, kad ji pakeitė buvusią floristų parduotuvę Siloso krašte (AKA – visų dalykų epicentras Chip ir Jo Jo, kur yra garsi Magnolia Market namų prekių parduotuvė). “Netikėta saldžių kepinių, duonos ir saldumynų grupė”, kuria siekiama leisti svečiams “pajusti savo šeimos meilę kepti”, pasirodė “Joaanna”, “Instagram” įraše.

Meniu neturi viruso maisto fenomeno, tokio, kuris įkvepia Splash kalnų kalibro linijas ir nepertraukiamas “Instagram” įrašus, tačiau jis siūlo “Fixer Upper” gerbėjai (ir artimaisiais, kuriuos jie atneša su savo piligriminėmis kelionėmis į Wacą) kažkas dar didesnis: gero Gaineso gero gyvenimo skonis.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Chip’o skonis išbandytas (užpildytas jo veidas) – visi galutiniai kepyklos skoniai šiandien. Jo asmeninis mėgstamasis braškių pyragas. �� Mes labai arti atidarydami naują vietą! #chiptested #chipapproved #fixerupper ��: @ matsumoto818

Paskelbta Joanna Stevens Gaines (@joannagaines)

Tai kaip “Disney World” “Shiplap Lovers”.

Kiekviena paskutinė detalė traukia jus į savo visatą, kuri taip pat vyksta kaip super prekės ženklas: sienos yra išklotos balto metro plytelėmis, kiekvienas lango langas pažymėtas Magnolijos parašu, vestuvių vieta – verta kaligrafija – net Cukraus ir miltų konteineriai kepyklos gale, toli gražu nėra svečiai. Kaip tas juodai baltas tualetas tapetai vonioje? Tai kyla iš Joanna linijos “York Wallcoverings”, kurią kitą kovo mėnesį. Atkreipkite dėmesį, kad ženklas dešinėje pusėje esančių durų? Tai laiško lenta iš “Letterfolk Co”, reguliarioji įranga, kurią jie papuošia. Noras, kad dėvi darbuotojai #shiplap marškiniai? Galite nusipirkti, kai nuspręsite kokį keksiuką užsisakyti, arba pasiimkite kitokį stilių “Magnolia” rinkoje, tiesiai šalia.

Tam tikrais atvejais “Gaines” sukūrė “Disney World”, skirtą “shiplap” mėgėjams. Kai jūs įjunkite Webster Avenue, pamatysite patinuotus Siloso viršūnius, pakilkite prieš Waco tarsi panoramą, kaip Pelenės pilis magiškoje karalystėje. Blokuoja, visur atsiranda 10 dolerių automobilių žymekliai; Waco turizmo informacijos centro duomenimis, Baptistų bažnyčios, automobilių remonto dirbtuvės ir kitos Magnolia rinkos rinkos pajamos yra netikėtos, kurių kiekvieną savaitę buvo 25 000-35 000 žmonių..

Silosas Baking Co.

“Chelsea Lupkin”

Šis pėsčiųjų eismas, kartu su gandu aplink kepyklos atidarymą, papasakojo “Chip” ir “Joanna”, kad “Silos Baking Co.” reikalavo maksimaliai padidinti kiekvieną kvadratinį colį parduotuvės vietos. Vietoj stalo eilių, kepyklos priekyje yra vyniojama aksominė virvė (tik tai nėra aksominė, nes tai yra Joanna Gaines, apie kurią kalbame, o ne apie 1983 m. Dolerio teatro savininkus), kad linijos būtų tvarkingos. Kai tik atsidursite, pateiksite didžiulę indekso kortelę, kurioje išvardijamas meniu, kartu su 3 1/2 colių pieštuku, kad pažymėtumėte savo užsakymą, todėl iki šiol jums nereikės ar netinkamiau. pasieksite kasininką.

Darbuotojai yra disponuojami kas keletą pėdų, pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus, o gėrimai yra strategiškai dedami į du šaldytuvus, likusius iš durų, todėl galite juos patraukti įvedant. Iš pradžių linija gali pasirodyti bauginanti, bet su tokia praktika įprasta, žmogus laukia tik 7 minutes, kol jam bus įteiktas “Cupcakes – bananai, kurie tikėjosi stebuklų”, – pasakoja Sarah Winn, “priekyje namų kepyklų vadybininkas.

“Savaitgaliais tai gali užtrukti 20 minučių, bet mes stengiamės išlaikyti veiksmus”, – aiškina ji.

Silosas Baking Co.

“Chelsea Lupkin”

Joanna viskas apie maksimalų (krosnies) potencialą.

Laikyti linijas judėti buvo vienas dalykas; Nepakankama paklausa pasirodė esanti tokia pat iššūkis. “Vykdydami kepyklos atidarymą bandėme maksimaliai išnaudoti virtuvę, vieną dieną kepdami 10.000 cupcakes”, – sako Winnas. “Jūs ruošiatės valandas ir valandas, bet niekada nežinote, kas vyks, kol atidarysite durų 3000 žmonių”.

Ir būtent taip atsitiko. Tūkstančiai žmonių sustojo dėl cupcake, kefino, slapukų ar prizų kiaulių (vienintelis pikantiškas meniu elementas, čederis, bekonas ir keptas sausainis); tendencija, kuri tęsiasi kiekvieną dieną nuo parduotuvės atidarymo liepos viduryje. Kepyklos parduoda maždaug 3500 cupcakes ir 300 slapukų “lėtesnėmis” dienomis – šis skaičius pakyla iki 3900 cupcakes ir 500 cookies nuo ketvirtadienio iki šeštadienio.

Užšalimas cupcakes at Silos Baking Co.

“Chelsea Lupkin”

Iš pradžių visi skambutis “The Classic” – tai visai patikimas šokoladinio pyrago derinys su vanilės buttercream apledėjimu, tačiau jį greitai nulėmė du konkuruojantys bestseleriai: braškių “N Cream”, ryškiai rausva tortas su vanilės buttercream (kuris taip pat atsitinka Chip meniu mėgstamas daiktas) ir citrinos levandos – subtilus citrinų ir levandų užpiluoto pyrago mišinys su citrinų buttercream debesimi viršuje.

“Manau, kad daug žmonių ateina čia pirmą kartą, todėl jie nori išbandyti tai, ko jie dar neturėjo, – sako Winnas..

Silosas Baking Co. Strawberries 'N Cream Cupcakes

“Chelsea Lupkin”

Net “Sprinkles Get Joanna Touch”.

Netgi įprasti skoniai yra džiazuojami su pavadinimais, kurie žiūri į Gaineso pasaulį: ten yra “Silobration” – šokolado sviestinis vynuogių vanilinis pyragas, kuris kyla į duetą atliekamą metinę daugialypę vakarienę Silose; “Shiplap”, vanilės ant vanilės kombinatas; ir veržlės ir skustuvai, pekano ir graikinių riešutų kepsnys su grietinės sūrio glaistu. Paskutinė iš jų buvo beveik vadinama “Demo diena”, tačiau po balsavimo gerbėjų išpuolė vardas.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Man reikia tavo pagalbos! Per pastaruosius keletą savaičių aš išleisdavau bandydamas išsirinkti įdomius vardus visų saldžių patiekalų, kuriuos mes pasiūlysime kepykloje. Tai yra “Chip” mėgstamiausias cupcake, nes jis pilnas Teksaso pecanų ir graikinių riešutų bei grietinėlės apledėjimo. Chip susiaurino tai iki trijų variantų, ir mes norime, kad jūs galėtumėte padėti mums nuspręsti dėl galutinio balsavimo. Štai trys variantai: a. Riešutas | b. Veržlės ir varžtai | c. Demo diena Komentuokite žemiau su savo balsavimu ir leiskime gauti šį keksinį pavadinimą! Mes susisieksime su jūsų balsais ir pasidalysime laimėtą vardą rytoj 3 val!

Paskelbta Joanna Stevens Gaines (@joannagaines)

Kaip ir namai, Joanna puošia, estetika reikalauja pačių saldumynų. Dauguma didžiųjų kepyklų turi savo parašų sūkurį (ar tai yra “Džordžtauno cupcake pouf” ar “Magnolia Bakery” purškimo ir laikymo būdas) ir “Silos Baking Co.” nėra išimtis. Nors kai kurios parduotuvės pernelyg gražus ar kitschy, Jo Jo stiliaus yra labiau rafinuotas keistuolis. Lygiai kepiniai kepiniai užkabinami rustai rudos spalvos pergamento popieriui, o kiekvienas gydymas yra papildytas sukimo kūgio, kuris yra toks pat aukštas, kaip ir tortas. Nėra vaivorykštinio purškimo; tik maža balta nonpareils, šokoladu padengta espreso pupelė (žinoma, papildomai užpilama taurė O ‘Jo) arba žalios Magnolia lapo, pagamintos iš guminos pasta.

Silosas Baking Co. Cupcakes

Candace Braun Davison

Tai Gaino prisilietimo magija: kiekviena detalė atrodo pakankamai gerai valgyti – ir “Silos Baking Co” galite.

Sekite “Delish” Instagram.