Ar prezidentas Trumpas?

Tarp didėjančio “girther” judėjimo – AKA žmonės, prašantys patekti į prezidento Donaldo Trumpo sveikatos įrašus, ir diskusijos apie buvusį Mokinys Baltojo namo gydytojas išleido oficialų pareiškimą dėl prezidento sveikatos, paskelbdamas jį “puikiu” apskritai. Tačiau kai kurie išorės kardiologai teigia, kad tai rodo rimtą susirūpinimą dėl prezidento cholesterolio ir bendros širdies sveikatos.

Trumpo kūno masės indeksas (KMI) yra 6,9 pėdų ir 3,29 svarų sterlingų, o dešimtadalis taško, kuris yra raminantis, yra žymimas nutukusiu. Iš karto, antraštės trumpa prezidento antsvoriu besiribojančių dėl nutukusio statuso, ypač atsižvelgiant į “Politico” išvadą, kad jo vairuotojo pažymėjimas nurodo jį kaip 6 pėdų-2, todėl jis bus oficialiai nutukęs. Žinoma, galite galvoti: Taigi, kodėl turėtume rūpintis, jei prezidento antsvoris? Tegul jis gyvens savo gyvenimą, 12 Dieta Cokes dieną ir visus! Tam tikru mastu jis atspindi amerikiečių visuomenę, teigdamas, kad 71 proc. Žmonių, vyresnių nei 20 metų, turi antsvorį ar nutukimą, teigia CDC.

Bet čia yra dalykas: didesnis KMI buvo susijęs su didesniu širdies ligų ir aukšto kraujo spaudimo rizika. Kaip nepagrįstas KMI, jis neatsižvelgia į riebalų pasiskirstymą, amžių, lytinius santykius ar kaulų struktūrą, kaip praneša Vox, tai nereiškia, kad galite jį atleisti. Arba palyginkite Trumpą su 240 svarų sterlingų sportininku. Raumenys sveria daugiau negu riebalų, o tai – taip – gali būti, kad kultūristas laikomas “nutukusiu”, nors jis arba ji yra būdinga fizinei būklei, tačiau tai ne tik KMI, tai rūpestis.

Stanfordo universiteto medicinos mokyklos prevencinės kardiologijos direktorius dr. Davidas Maronas sakė The New York Times kad jis “tikrai” nerimauja dėl Trumpo dėl širdies priepuolio rizikos, peržiūrėjus ataskaitą. Didžiausias rūpestis dr. Maronui buvo tai, kad prezidento MTL lygis yra didesnis nei 140, nors jis vartoja Crestor, vaistą, kuris paprastai vartojamas mažinant cholesterolio kiekį kraujyje iki 100. Jei manote, kad atsižvelgiant į jo svorį, jis jį kuriems yra širdies priepuolis arba insultas, daugkartiniai kardiologai sakė laikraščiui.

Sricpso tyrimų instituto kardiologas Dr. Ericas Topolis sakė, kad neįmanoma ignoruoti Prezidento padidėjusio cholesterolio kiekio lygio, kai pateikiamas bendras Trumpo sveikatos įvertinimas.

“Tai tikrai didelis MTL,” sakė Scripps tyrimų institutas kardiologas dr Eric Topol. “Mes kalbame apie 70 metų amžiaus vyrišką, kuriam yra nutukęs ir nenaudojamas. Tiesiog pažvelgus į laboratorijos vertę, jūs padidinsite didelę raudoną vėliavą”.

vaizdas

Ir atvirkščiai, savo ataskaitoje antradienį, Baltųjų rūmų gydytojas dr. Ronny L. Jackson sakė Trump neturi daug tradicinių rizikos veiksnių širdies problemų, pavyzdžiui, rūkymo ar diabeto. “Manau, kad šie dalykai, kartu su puikiais širdies rezultatais, kuriuos gavome iš pratimų testavimo nepalankiausiomis sąlygomis, manau, yra labai ramūs”, – pridūrė jis..

Prezidentas neturi širdies ligų, pranešė dr. Jacksonas. Baltasis rūmai stovi už Dr Jacksono įvertinimo.

“Jis yra vienintelis gydytojas, kuris svarstė šį klausimą ir iš tikrųjų ištyrė prezidentą”, – sakė Baltarusijos spaudos sekretorė Sarah Huckabee Sanders. Laikai. Dr Jacksonas buvo Baltųjų rūmų gydytojas 12 metų, dirba kartu su buvusiais prezidentais George’u W. Bushu ir Baracku Obama, be Trumpo.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...