[ATNAUJINTA] “McDonald’s” grąžina jūsų mėgstamiausią atostogų gydymą

vaizdas

“McDonald’s”

UPDATE: 2017 m. Lapkričio 29 d. 15:15.

Šį rudenį mus sukūrė “McDonald’s” Pietų Korėja Reeeal pavydus, kai išmetė šokoladu užpildytus rutulinius pyragus. Nors šie žmonės nepasileidžia į Jungtines Amerikos Valstijas, “McDonald’s Holiday Pie” grąžinimas yra lengviau spręsti.

Pagal “Brand Eating” “Holiday Pies” šią savaitę pradėjo veikti pasirinktose vietose. Cukrinių pyragų pyragus pyragus padengia vaivorykštiniu purškimu, todėl jie atrodo kaip “Funfetti” pyragas ir užpilta vanilės kremu. Tai pakeičia Mickey D’s nukritusių moliūgų pyragas ir parduodami už 89 centus už vieną, arba $ 1.50 už du.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Jei dar turėtumėte patirti dangišką kepamą #mcdonaldsholidaypie gailestingumą, tuomet mano draugas praleisdavo ir turėtų nuleisti tai, kas yra jūsų rankose … taip, sustok ir žvelgdami į kūdikį į savo rankas, kad ir dabar, eik į vieną. Rimtai kaip dabar. Aš matau, kad tu eisi, kad pyragą galėsite paimti kūdikiui, kai sugrįšite.

Autorius Cody Bryant (@codybwrites) paskelbtas įrašas apie

“McDonald’s” dar turi patvirtinti grąžą, tačiau grandinė reklamuoja “Peppermint Mochas”, kuri dabar yra parduotuvėse.

ORIGINAL POST: 2016 m. Gruodžio 09 d., 18 val., 15 val.

Jei esate “McDonald’s” obuolių pyragų gerbėjas, tuomet jūs tikriausiai gedėjo dėl traškios kepintos versijos, kuri 1992 metais buvo nutraukta, praradimą. Žinoma, vis tiek galite pasiimti rankinį obuolių pyragą šiandien, tačiau tai nėra tas pats. Tačiau “Golden Arches” iš naujo išleido ilgametę gerbėjų mėgstamą, norint jus nuraminti šį Kalėdų senelį: tiesiog pavadintą Holiday Pie.

vaizdas

Snax laikas

Grįžtant prie “McDonald’s” restoranų visoje šalyje, šis specialiai išleidžiamas konditerijos kepinys iš esmės yra apynių, užpildytų garstyčių, apibūdinimu “Rainbow nonpareils”, “Brand Eating” pranešimais. Geriausia yra tai, kad jie parduoda tik 89 centus.

Iki šiol mes galėjome juos aptikti Nebraskoje, Pietų Kalifornijoje ir Naujojo Orleano regione. Bet turėtumėte skambinti vietovėmis savo vietovėje, prieš tai reikalaudami vienos pusės.

Ir, tarsi šiek tiek atostogų pritraukimo už jus, tos pačios vietovės, kurios išleidžiamos iš ribotos kartos pyragaičių, taip pat stengiasi pakratyti “eggnog”. Šis gydymas yra vanilės purtyti su kepinio sirupu, kuris tikrai parodys jūsų vidinį Clark Griswold (arba pusbrolis Eddie).

vaizdas

“McDonald’s”

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...