Atsitiktinė vieta, kurią turėtumėte pirkti “LaCroix” pigiai

“Bed, Bath” ir “Beyond”, panašiai kaip “Target”, yra vieta, kurioje jūs einate į vieną labai konkretų tikslą ir išeikite iš krepšelio, kuriame yra nauji daiktai ir visiškai naujas požiūris į gyvenimą. Nors esate pakabinti ant pakabų ir sandėliavimo talpyklų, nepamirškite, kad pastebėsite “Seltzer” sandorį, kurį jiems sekėsi.

Be K-puodelių ir slapukų, “Bed, Bath & Beyond” maisto skyriuose yra “LaCroix 12” paketų, ir tai yra viena iš geriausių vietų, kurioje galima užsisakyti.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Eik į priekį, paimk tą antrą “LaCroix” … tu žinai, kad nori pabūti

“LaCroix Sparkling Water” (“@ lacroixwater”) bendrai naudojama pozicija

Jie pigūs.

Niujorke dabar galite įsigyti du 12 paketų už 9 dolerius, taigi sutaupysite kelis pinigus, palyginti su daugeliu vietos parduotuvių kainų. Net “Amazon”, dauguma 12 paketų yra maždaug 5 JAV doleriai, taigi jūs sutaupysite pinigus ir galėsite iškart grąžinti juos į namus. Sandoriai gali būti vienodi kiekvienoje parduotuvėje, tačiau, jei esate seltzerio fanatitas, verta aplankyti jį patikrinti.

Visada galite gauti papildomą nuolaidą.

Dar didesnė priežastis pirkti BB & B: beveik visada galite gauti 20 procentų už bet kurį prekę. Parduotuvė siūlo kuponus gausiai ir, nors tikriausiai nėra labiausiai naudingos, jei norite sutaupyti 2 USD iš 9 USD vertės pirkimo, kai galėsite sutaupyti didesniais pirkimais, niekas jums nepasakys ne padaryti tai.

Laikas juos atlikti.

Jei turite automobilį ir dauguma pirkiate taip, galite nusipirkti sunkių “LaCroix”, kai tik norite. Laimingas tavo, o ne pavydus. But jei jūs gyvenate miesto aplinkoje arba vykote viešuoju transportu, turėtumėte būti strategiškai svarbūs, kai atsargų laikote. Kadangi jūs tikriausiai ketinate išeiti iš parduotuvės su kažkam dideliais kiekiais, pasinaudokite tuo Ubero važiavimo / pristatymo į namus paslaugomis (pristatymas tą pačią dieną prasideda nuo 5 USD) ir išmeskite kelias “LaCroix” pakuotes..

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO Delish Cookbook, Amazon.com

Loading...