Ben Affleck ir Matt Damon vaidina filme apie McDonald’s monopolio nusikalstamumo žiedą

Praeitą mėnesį, “Daily Beast” “McDonald” kasmetinės monopolijos žaidimo “išgelbėjo” (pavogė) daugiau nei 24 milijonus dolerių. Saga išsiplėtė beveik prieš 20 metų, pakartojus 2001 m., Kai FTB užgniaužė lyderį Jeromeą Jacobsoną. Dalis, kodėl jūs negalėjote girdėti apie šią istoriją anksčiau – byla prasidėjo 2001 m. Rugsėjo 10 d.

Beveik du dešimtmečius vėliau, visiškai laukinė istorija ateina į didįjį ekraną. Pagal Terminas, filmas, kuris bus grindžiamas, buvo gana didelis pasiūlymų karas “The Daily Beast” istorija “Kaip” Ex-Cop “suklastojo” McDonald’s “monopolio žaidimą ir pavogė milijonus”. Geriausi draugai Matt Damon ir Ben Affleck išėjo su Fox; Mattas žvaigždė filme kaip lyderis, o Benas nukreips.

Istorija yra labai susipynusi, bet giesmė yra tokia: Jerome turėjo prieigą prie spausdinimo įmonės, kuri sukūrė žaidimų kūrinius, ir sukūrė asociacijų žiedą, kuris padėjo jam pareikalauti beveik kiekvieno prizo, 12 metų. Anoniminis patarimas FTB pradėjo ieškoti Jerono ir jo bendrininkų, kurie galiausiai paskatino keletą suėmimų, taip pat televizijos adresą ir “McDonald” reklamuojamą komercinį filmą, kuris atsiprašė už visą išbandymą. Sąžiningai, įdomu, kad žaidimas vis dar vyksta.

Getty ImagesTim Boyle

Be to, kad buvo visiškai juokinga, istorija buvo praktiškai sukurta filmuose: “Sujaučiavimai” apima FBI, kuriame buvo aptikti du įtariamieji miestuose “Fair Play” ir komerciškai nufilmuotas vienas apgaulingas nugalėtojas. Dar nėra žodžio, kai filmas bus sukurtas ar išleistas, bet jūs galite perskaityti visą tiesos nusikaltimų istoriją čia.


vaizdas
Con Poulos

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO Delish Cookbook, Amazon.com

Loading...