Beyoncé atsiveria apie slėgį numesti svorį

Karalienė kalbėjo ir, kaip visada, klausomės. Beyoncé gracingas viršelio Vogue’s Rugsėjo mėn. Leidimas, o įvykio garbei davė reta, superintimate interviu Jezabelis redaktorius Clover Hope. Pokalbio metu dainininkė atsidūrė apie baisią dvynių gimimą, spaudimą prarasti svorio kūdikiui ir kodėl ji šiuo metu buvo globusi.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Paskelbta Beyoncé (@beyonce)

Apie jos bauginančią pristatymą

“Aš buvau 218 svarų per dieną Aš gimiau Rumią ir poną. Aš išsipūtėu nuo toksemijos ir ilgiau m ÷ nesiu maudytis. Mano sveikata ir kūdikių sveikata kilo pavojuje, todėl aš turėjau avarinę C skyrių. NICU praleido daugelį savaičių. … Po C-sekcijos, mano pagrindas jautėsi kitaip. Tai buvo didelė chirurgija. Kai kurie jūsų organai yra laikinai perkeliami, o retais atvejais juos laikinai pašalinami pristatymo metu. Aš nesu įsitikinęs, kad visi tai supranta. Man reikėjo laiko išgydyti, atsigauti. “

Dėl savo laiko su svorio netekimu

“Po šešių mėnesių aš pradėjau ruoštis” Coachella “. Laikinai tapau veganiu, atsisakiau kavos, alkoholio ir visų vaisių gėrimų. Bet aš buvau kantrus su savimi ir mėgaujuosi visomis savo kreivėmis, taip pat ir mano vaikai ir vyras”.

Apie meiluojančią jos po kūno kūną, kaip yra

“Iki šios dienos mano rankos, pečiai, krūtys ir šlaunelės yra išsamesnės. Turiu šiek tiek mama maišelį, ir aš neskubėjau to atsikratyti. Manau, kad tai reali. Visada, kai aš pasiruošęs gauti šešis -pakuoju, aš eisiu į žvėries zoną ir dirbsiu savo asilą, kol aš turiu. Bet dabar, mano mažai FUPA ir manau, kad turime būti “.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Paskelbta Beyoncé (@beyonce)

Kalbėdamas apie savo psichinę atsigavimą po gimdymo, Beyoncé pasakė: “Aš daviau sau savęs meilę ir savęs rūpinimąsi, ir aš suvokiau, kad tai yra kreivė. Aš sutiko tai, ką norėjo būti mano kūnas”. Kitą kartą, kai pasisotinsite apie svorio praradimą ar svorio netekimą, atminkite, kad “Beyoncé freaking Knowles” yra toje pačioje valtyje. Ir tada sprogimo kai “Nepriekaištinga” priminti sau, kad esate didelis, kaip yra … tai, ką karalienė turėtų padaryti.

Daugiau informacijos apie “Beyoncé” palikimą, kaip ji kelia savo vaikus ir jos poveikį rugsėjo mėnesiui (tai yra pirmas kartas, kai afroamerikietis yra rugsėjo mėnesio viršeliu, ir pirmą kartą afroamerikietis fotografavo Vogue padengti), skaitykite visą savo interviu čia.

Baltasis rūmai puošia šventes 2017 m.

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO Delish Cookbook, barnesandnoble.com

Loading...