Breaking News: Nauji fejerverkai “Oreos” siekia susprogdinti internetą

Šiuo metu sunku įsivaizduoti “Oreo” skonį, kurio nėra: medvilnės saldainiai, “Kool-Aid”, net karšta rožinė, marshmallowy Peeps, kurie pateko į rinką. Slapukų kompanija tapo tokia gerai žinoma, kad sukūrė naujus skonius – ypač netikėtus -, kad tai beveik tapo interneto atmintine, nes žmonės išmėgina savo, vis daugiau nišų dizaino (kaip šis nesąžiningas pagarbaSvetimas dalykas) Tokiu būdu gali būti sunku pasakyti faktinį produkto nutekėjimą iš wannabes, tačiau yra keletas tvirtų įrodymų, kad vienas gandai skonis gali būti realus dalykas.

Mes kalbame apie “Firework Oreos”. Taip, fejerverkas. Kaip dalykas, kuris sprogsta danguje. Ir Katy Perry daina. Atrodo, pernelyg keista, kad tai tiesa, tačiau po “The Junk Food” eigos “Instagram” sąskaita, kuriai žinoma, kad atskleidžia naujus supakuotus maisto produktus (dažnai prieš pat pačius gaminius), paskelbė tokią “Instagram”, negalėjome padaryti dvigubo pagaminimo. Ir iš karto išsiųskite laišką “Oreo”, kad išsiaiškintumėte, ar yra tiesa šiai gandai.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Netrukus! Limited Edition Fejerverkai Oreo su Popping Candy! Prieš keletą mėnesių, kai pirmą kartą išėjo žodis, aš šmeiždavau šiuos dalykus, bet tai yra labiau oficialus žvilgsnis į pakuotę #thejunkfoodaisle

Pranešimas, kurį “TheJunkFoodAisle.com” (@thejunkfoodaisle) bendrai naudojo

Jei manoma, kad tai skonis, tai bus raudonos ir mėlynos spalvos šokoladas, todėl kramtyti gydymas bus šnibždęs ir šoktelėti. “Oreo” atstovas sakė, kad šiuo metu prekės ženklas neturėjo jokios skonio naujienų, be to, kai “Peeps Oreos” nunešė “Walmart” parduotuves šalyje, o tai, jūs pastebėsite, nepatvirtina ar neigia skonio egzistavimo. “Junk Food Aisle” praneša apie “Firework” skonį netrukus ir galų gale gali baigtis lentynose.

Paprastai mes neatsižvelgėme į nuotrauką, paskelbtą internete, pernelyg rimtai (mes visi matėme, kad nuotrauka, rodanti, kad kelionė po laiką yra tikra, yra tikra), bet “The Junk Food Aisle” pasirodė esąs gana patikimas šaltinis. Sąskaita išsklaido netikrus produktus, bet kai tik tai daroma, jie aiškiai ir nedelsiant atskleidžiami antraštėje, pavyzdžiui:

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Limited Edition Butterfinger Oreos! Ar jie tikri? Ne. Ar @snackcellar @ pottyplant8 & @kalielynne_ nori, kad jie būtų? Taip! Praneškite mums apie savo svajonę “Oreo” skonį (ar bet kokį “nepageidaujamą maistą”) ir mes išmėginsime mėgstamiausius! �� #thejunkfoodaisle

Pranešimas, kurį “TheJunkFoodAisle.com” (@thejunkfoodaisle) bendrai naudojo

Kada nors, Butterfinger Oreos. Kada nors Antraštė taip pat įrašas “???” šalia brūkšninio kodo “Photoshopped” parduotuvių lentynoje dėl neteisingų produktų, o teisėtieji paprastai turi “artimiausio” arba “riboto leidimo” užrašą toje vietoje. Galiausiai “The Junk Food Aisle” yra vienas iš pirmųjų naujų produktų, tokių kaip “Reese’s Puffs Bunnies”, “Sour Gushers” ir “Cherry Sprite”, reklamavimas..

Štai ankstesnė versija “Junk Food Aisle”, kai pirmą kartą išgirdo gandų skonį:

Mes atnaujinsime šią istoriją, nes žinome daugiau, ypač jei “Oreo” patvirtina skonį – ar sako, kad mes rimtai pakratome.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...