“Buffalo Wild Wings” tiesiog atidarė naują restoraną su padažų siena

Nuo sūdytų karamelinių sparnų iki auksinių dangų, “Buffalo Wild Wings” visada buvo naujausias viščiukų sparno idėjas. Ši grandinė taip pat garsėja savo alumi, sporto aprėptimi ir 21 parašu padažu. Ir dabar “Buffalo Wild Wings” atidarė naują bandomąjį restoraną, kad jūsų padažai ir alus būtų dar geresni nei anksčiau.

As Trilistas praneša, kad naujas koncepcinis restoranas vadinamas “B-Dubs Express” ir jis buvo atidarytas anksčiau šią savaitę Mineapolyje. Nors maistas yra tas pats, “B-Dubs Express” prideda padažo sieną ir savitarnos alų.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Nebūkite žodžių padažu.

Raštas, kurį “Buffalo Wild Wings” (@ bllings) pasidalija

Užsisakę ir priėmę savo sparnus prie skaitiklio, galite nuvykti į padažo sieną ir nulenkti arba nulupti savo sparnus bet kokiame padaže, kurį norite. Galite eiti į padažą, kurį užsisakėte savo sparneliais, arba eikite į visiškai kitokį, pavyzdžiui, “Caribbean Jerk” arba “Bourbon Honey Gustard”.

vaizdas

Buffalo Wild Wings

vaizdas

Buffalo Wild Wings

Kitas didelis papildymas – tai 20 karštų savitarnos alaus siena. Alaus siena turi keletą nacionalinių prekių ženklų, tačiau daugiausia dėmesio skiriama vietinėms Minesotos alaus darykloms, tokioms kaip “Surly” ir “Fair State”. Sienoje taip pat yra margarito čiaupas ir namo kokteilis, vadinamas Buffalo zoologijos sodas. (Taip, margaritas ant bakstelėjimo.)

Jei norite naudoti sieną, klientai parodo savo ID darbuotojams, kurie tada pateikia klientui apyrankę ir išankstinio mokėjimo kortelę. Tada klientas skaidruoja kortelę į sieną, traukdamas pasirinktą čiaupą. Ir nors “B-Dubs” nori, kad jums patiktų, kiekviena kortelė yra reguliuojama su tam tikru uncijų kiekiu, kurį kiekvienas gali vartoti. Kai tuščia, turėsite paprašyti, kad į kortelę būtų įdėta daugiau uncijų.

vaizdas

Buffalo Wild Wings

Deja, šiuo metu nėra jokių planų atidaryti daugiau “B-Dubs Express” vietų visoje JAV ir trijų “Minneapolis Area Express” vietovių, tai yra pirmasis su padažu ir alaus siena. Nors tai nėra gera žinia likusiems iš mūsų, tai tik suteikia jums daugiau pasiteisinimų dėl atostogų.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Niekada nepasikeičia.

Raštas, kurį “Buffalo Wild Wings” (@ bllings) pasidalija

vaizdas
Con Poulos

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO “Delish Cookbook”, barnesandnoble.com

Loading...