“Burger King” dabar parduoda FLAMIN “HOT Mac” ir “Cheetos”

Pasakykite, ko norite apie “Burger King”, bet nesakykite, kad prekės ženklas nėra originalus. Nuo mėnesio pabaigos “Burger King” stumia savo naujausią meniu elementą “Flamin” “Hot Mac” ir “Cheetos”, o vienintelis dalykas, kuris iš tiesų stebina masašupą, yra tai, kodėl jis taip ilgai užtruko, kad jį oficialiai įneštų greitas maistas milžinė “lineup”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

��FLAMIN “HOT MAC N” CHEETOSring #itsLIT #comingtomorrow

“Burger King” (“@burgerking”) bendrinta žinia

Tiesiog praėjusiais metais “Burger King” drauge su “Cheetos” sukūrė neišklausius naujojo užkandžio pirmtaką, kuris buvo suprojektuotas kaip “Mac” ir “Cheetos”, kuris galėjo būti tiekiamas tik tiekimo metu. Ribotas meniu elementas pasirodė esąs esminis “Burger King” sėkmės pavyzdys, o prekės ženklo įvedimas į “spicier” partnerį greičiausiai lydės daugelio klientų, paprašiusių “Flamin” karštą versiją, ieškinius. O jei esate vienas iš daugelio, kurie paprašė naujo elemento, šiandien ši diena gali būti jūsų laiminga diena. “Flamin Hot Mac” ir “Cheetos” bus prieinami ribotą laiką dalyvaujančiuose restoranuose, pradedant nuo lapkričio 30 d. Pagal išleidimą užkandis yra “kreminio mac n” sūrio derinys, padengtas traškia “Flamin” karšto cheetos sūrio skoniu užkandžiai “, kuris iš esmės reiškia, kad” mac “ir” sūris “greičiausiai skonis bus vienodi, vienintelis skirtumas bus danga.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Matydamas, kad mano draugai paskelbia visus puikius pastabų mokytojus apie savo vaikus, daro mane jaustis labai blogai tėvams. Visi mano mokytojai, kada nors pasakojo apie mane, buvo keletą variantų: “Jis toks protingas, bet jis neatsisakys klasėje ir atitraukia visus”. Tis gyvenimas. . . . Be to, “Burger King” dabar turi “Flamin Hot Mac n Cheetos”. #DonateMyPlate #foodbeast #tryitordiet #dailyfoodfeed # sexy # mėgstamiausia # foodpotting # foodstagram # stuffed #getinmybelly #foodpic #fooddiary #foodlover #foodshare #foodcoma #foodgram #foodlove #foodphotography #foodisfuel #macncheetos #hotcheetos

Raštas, kurį dalijasi Isai Rocha (@izzy_serious)

Naujojo “Flamin” “Hot Mac” ir “Cheetos” užsakymas pateikiamas su penkiais vienetais ir tik 2,69 LTL. Žinoma, jei norėtumėte valgyti savo Flamin “Hot Cheetos”, nenutraukdami pirštų raudonos spalvos, taip pat yra tokia draugiška alternatyva, kuri greičiausiai bus tokia pat skaninga.

H / T: Foodbeast

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Atsisiųskite “Delish” programą.

Loading...