Burger King Just unleashed Labai aštrus Vištienos Friesas

vaizdas

Courtesy of Business Wire

Mes galėtume pasiekti ugnies maisto apsinuodijimų viršūnę. Pirmasis Sriracha slathered donuts, tada sveiki restoranai, skirti karštu padažu, dabar kepta vištienos lazdelės tiek karšta, kad klientai yra šaukiantys expletives.

Po to, kai kovo mėnesį “Chicken Fries” visada buvo pridėta į “Burger King” meniu (ir buvo išbandytos Doritos dulkintos mozzarella lazdos), grandinė nusprendė išbandyti aštrų versiją, pagardintą kajenne ir juodaisiais pipirais. Dabar jie yra prieinami visoje šalyje. Pasakė bendrovės vyriausiasis rinkodaros specialistas Ericas Hirschornas Verslo viela kad daugiau nei ketvirtadalis skonio testerių prisiekė jam, sakydamas: “Tai yra aštrus kaip f # #!” Jis taip pat pažymėjo, kad ši reakcija buvo ideali, įrodo, kad greito maisto grandinė pasiekė puikų šilumos lygį – kažkur tarp malonumo ir OMFG. Gerai, taigi BK nori deginti savo skonį. Saunus.

vaizdas

Pasak “Hirschorn”, “Fireery Chicken Fries” buvo sukurta siekiant pritraukti “šilumos ieškotojus” į mėsainių sąnarį. “Mes norėjome įsitikinti, kad jie tikrai pristatyti žmonėms, kurie mėgsta aštrų maisto”, – sakė jis. “Idėja yra ta, kad ji yra tokia aštrus, tai gali jus įžeisti”. Aš turiu galvoje, ant dėžutės yra liepsnojanti vištiena. Ir tiesa, kad šie vištienos užkandžiai yra tiesiog karščiausias meniu elementas, kurį grandinė kada nors siūlė.

Karštos bulvytės su ribotojo dydžio versija yra 2,89 JAV doleriai už devynių paketų ir bus prieinami dalyvaujančiose vietose visoje šalyje mažiausiai per mėnesį. Jei norite švelninti šilumą, paprašykite kepsninės, medaus garstyčių, rančų ar saldžiųjų rūgščių padažų. Taip pat yra buivoliško padažo, bet tai jums nereikės nieko gero, nebent jūs ieškote kovoti su ugnimi, gerai, daugiau ugnies.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...