“Caramel” šokolado chip yra naujausias “Girl Scout” slapukas

“Girl Scouts” ką tik paskelbė visiškai naują slapukų sąrašą, todėl vietos dar didesniems langeliuose kartu su “Tagalongs” ir “Do-si-dos”. Naujas slapukas yra “Caramel” šokolado mikstūra, be gluteno pagaminti kramtyti slapukai, pagaminti iš karamelės, pusiau liesti šokolado drožlių ir jūros druskos užuominą.

Karamelė Chocolate Chip Girl Scout Cookie

Merginų skautai JAV

2019 metų slapukų sezono metu bus parduodami “Caramel” šokolado chipiniai slapukai. Naujoji veislė prisijungia prie “Toffee-tastic”, kuri 2015 m. Buvo pristatyta “Girl Scouts” be sluoksnių sąrašo. Įvedus šį naują slapuką reiškia, kad visoje šalyje bus įsigytas glitimo neturintis slapukas, kuris yra puiki žinia visiems, kuriems yra glitimo netoleravimas.

Iš ne be glitimo išsidėstymą poilsio apima s’mores, plonas mėtų, karamelė deLites / Samoas, žemės riešutų sviestas PATTIES / Tagalongs, Shortbread / Trefoils, DO-SI-dos / žemės riešutų sviestas, sumuštiniai, limonadai, Savannah Smiles, ir ačiū -Daug.

Tačiau yra sugavimų: “Caramel” šokolado chipų slapukai, kartu su “Toffee-Tastic” slapukais, nebus parduodami visur. Kiekviena veislė bus prieinama tik tam tikrose šalies dalyse. Susisiekite su vietine “Girl Scout” taryba, kad sužinotumėte, kokia galimybė yra jūsų rajone – arba jei turėsite atsekti skautų visoje šalyje.

Kai kaupiate “Girl Scout” slapukus, jūs žinote, kad jūsų pinigai yra geros priežasties. Visi pinigai, kuriuos praleidžiate, palaiko jūsų vietinį kariuomenę. Tai reiškia, kad, žiūrėdami “Netflix”, jūs einate per visą langelį, taip pat padeda ugdyti naująją kartą.

vaizdas
Con Poulos

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO “Delish Cookbook”, amazon.com

Loading...