Carrie Underwood atskleidžia jos sūnaus “keistą” mėgstamą žaislą

Tėvai moko savo vaikams neatsižvelgti į savo maistą, bet Carrie Underwood sūnus, Isaiah, vaidina pagal savo taisykles.

Ketvirtadienį šalies muzikos superžvaigždė pasidalino socialinėje žiniasklaidoje, kad jos trejų metų sūnus su vyru Mike Fisher yra naujas mėgstamas žaislas, o tai yra bulvės. Ne, ne p. Bulvių galva. Tikra bulvytė.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Tai, ką mano vaikas žaidė per pastaruosius 2 dienas. Taip, tai bulvytė. Taip, jis turi kitų tikrų žaislų. Taip, aš žinau, kad tai keista.

Pastaba, kurią Carrie Underwood (@ carrieunderwood) pasidalija

“Tai yra tai, ką mano vaikas žaidė per pastaruosius 2 dienas”, – teigė Underwood apie “Instagram”. “Taip, tai yra bulvytė. Taip, jis turi kitų realių žaislų. Taip, aš žinau, kad tai keista”.

Nuotraukoje pasirodė bulvių, ant kurių buvo užfiksuotas šypsenėlių veidas, dedamas į spurgos formos flotacijos viduje. Žinote, jei bulvės bando plaukti?

Komentaruose “Underwood” gerbėjai įskaitė mažą Isaiah Michael Fisherą už jo kūrybiškumą. “Vaikai yra supaprastinti, tiesiog parodo, kad jiems reikia išplėsti savo vaizduotę, o ne jų žaislinius dėžutes. Toks mielas”, – rašė vienas vartotojas. “Vaikai turi gražiausių ir galingiausių žaislų: jų vaizduotę!” kitas sakė.

Ir atrodo, kad Izaijos išradingumas virtuvėje vyksta jau kelis mėnesius. Per atostogas, Underwood pasidalino nuotrauka savo sūnų dekoravimo Kalėdų slapukus ir sakė, kad jo mėgstamiausia dalis buvo pridėti frosting.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Sukurta Kalėdų slapukai su mažu vyru šiandien. Aš iš tikrųjų nemanau, kad kada nors anksčiau sukūriau Kalėdų slapukus, bet tai tikrai bus nauja “Fisher” namų ūkio tradicija! Newsflash: Isaiah mėgsta glaistymą (šokoladą)! ��

Pastaba, kurią Carrie Underwood (@ carrieunderwood) pasidalija

“Šiandien sukūrėme Kalėdų slapukus su mažu vyru. Aš iš tikrųjų nemanau, kad anksčiau kada nors sukūriau Kalėdų slapukus, bet tai tikrai bus nauja” Fisher “namų ūkio tradicija!” Sakė Underwood. “Newsflash: Isaiah mėgsta glaistymą (šoką)!”

Underwood vyrukas įsitikina, kad Isaiah taip pat tyrinėja puikius laukus. NHL žaidėjas paskelbė nuotrauką žemiau savo birželio 3 d., O Isaiah turėjo tėvo ir sūnaus, kuris laiko šaudymo iš lanko antraštę “Akis ant taikinio”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

“Žvilgsnis į tikslą” #flingingsticks # proverbs22: 6

Mike Fishero (@ mfisher1212) bendrai naudojama žinia

Laikas parodys, kokiam hobiui Isaiah labiausiai patinka.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...