“Costco” pasirodys “La Croix” su savo naują parašą putojančių vandens skonių

Nors “Costco” kultūros klasikos skaičiavimas yra beveik per daug, sunkiai įsivaizduojantys klientai greičiausiai nesigailės dėl šio naujo. “Costco Connoisseur” parduotuvėse nustatė naują gaiviųjų vandenų liniją, ir tai tikrai bus greita klasika.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Pažiūrėkite La Croix – Costco ateina pas tave! �� Naujas “Kirkland Signature” putojantis vanduo, pagardintas kalkių, citrinų ar greipfrutų esencijomis, tik $ 7.49 už 32-pk, todėl kiekvienas gali $ .23! Tai yra 33% sutaupyta, palyginti su “La Croix 24” kainomis, arba 15% taupymo, palyginti su “La Croix” pardavimo kaina “Costco”. Bet sutaupyti – ar šis KS putojančio vandens skonis taip pat gerai, kaip “La Croix”? “#Costco #costcofinds #costcodeals #costcobuys #costcowater #costcosparklingwater #sparklingwater #kirklandsignature @lacroixwater #lacroix # whole30 #keto #vegan #glutenfree #saturday #weekend # costcohaul #newitemalert #TheCostcoConnoisseur #GoingToAllTheCostcos

“The Costco Connoisseur” (@thecostcoconnoisseur) paskelbta žinia

Nors “Kirkland” parašas (“Costco” prekės ženklas, bet jūs tai žinojo) jau turėjo putojančio vandens skonį, pavyzdžiui, juodųjų aviečių, apelsinų mango ir kivi braškių, dabar jie turi citrina, kalkių ir greipfrutų …, tik taip atsitiko trys La Croix ženklai.

Per “Insta” sąskaitą aukščiau parodytas vanduo yra “$ 7.49 už 32 paketą [, tai reiškia, kad kiekvienas gali $ .23! Tai 33% sutaupyta, palyginti su” La Croix 24 “paketu, kuri reguliariai kainuoja, arba 15% sutaupyta, kai palyginti su La Croix pardavimo kaina Costco “.

Vieninteliai klausimai yra tokie, kaip Kirklandas lyginamas su “Croix”. Tik vienas būdas išsiaiškinti: jūs einate pirkti 32 pakuotes iš šios medžiagos ir aš gausiu 24 pakuočių ir galbūt keletą papildomų “La Croix” skardinių, ir mes juos labai greitai išvalysime, kol pasieksime vieningą sprendimas Kalbėk greičiau.


vaizdas
Con Poulos

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO Delish virtuvinė knyga, barnesandnoble.com

Loading...