“Cracker Barrel” atnešė “Campfire” patiekalus geriausiu būdu

Folijos pakuotės paverčia įprastą vasaros valgį į įdomus naktį aplink ugnies (arba ant grotelių, jei tai viskas, ką turite). Bet “Cracker Barrel”, matyt, jau tai žino, nes ši grandinė ne tik grąžina savo folijos apvynioti laužo valgius, bet ir į meniu įtraukia įdomius naujus į namus sukurtus indus.

Galimos tik ribotą laiką. Restorano laužavietės patiekalai (nuo 9,99 iki 10,99 dolerių) yra jautienos ar vištienos, kukurūzų derliaus, raudonų odos bulvių, morkų, smulkintųjų svogūnų ir pomidorų pleištų derinys, visi iškepti į folijos pakuotę iki švelnus. Be to, jie taip pat yra pagaminti iš naminių sausainių pasukos arba kukurūzų bandelės, “Brand Eating” pranešimai.

Bet geriausia dalis yra visiškai nauja, Campfire S’more ($ 3,99). Sukūrę šį dekadentą į kempingų klasiką, “Cracker Barrel” suteikia Hershey’s fudge brownie ir sviestinį Graham krekerių plutos, tada viršuje jį visus su milžinišku keptu pavagiu, ištirptu Hershey baru, vanilinių ledų šaukšteliu ir gausia dumblinais šokolado sirupo. Tai visiškai viršija šokolado diagramas, bet mes tikrai nesiskundžiame.

vaizdas

Cracker Barrel

Nepaisant to, kad “Cracker Barrel” nėra sveikiausių meniu elementų, šios plokštės skamba puikiai sezoniškai, todėl negalime palaukti, kol jų rankos pateks. Jei norite, taip pat galite geriau judėti: jie bus siūlomi tik rugpjūčio 6 d.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...