“Cracker Barrel Feud”, apie kurį kalbama, pasiekė virimo tašką

Nors maisto prekės ženklai (tikriausiai) žino, ką jie daro, kai pašalina populiarią meniu elementą iš įprastos linijos ir kibirkščių piktnaudžiavimo internetu, daugeliu atvejų pastebime neteisėtus šnipinėjimus, kylančius socialinėse žiniasklaidos priemonėse. Štai kodėl, kai vienas žmogus, Bradas Reidas Byrdas, paėmė į “Facebook”, kad išreikštų, kaip “išsigandęs” jis buvo apie jo žmoną, kuris buvo paleistas iš “Cracker Barrel”, internetas atkreipė dėmesį.

vaizdas

Jame jis teigia, kad jo žmona buvo atleista po 11 metų tarnybos įmonei, neturėdama jokios realios priežasties, kodėl. Taigi jis paprašė kitų iš esmės padėti jam trolių restorano tinklą, kol jis gaus atsakymą. Šiek tiek per mėnesį ši žinutė gavo beveik 2 000 atsiliepimų, daugiau nei 150 komentarų ir beveik 1000 dalių.

Bet tai dar ne viskas. Tai taip pat sukėlė du visiškai skirtingus spinduliavimo efektus internete: tas, kuris jį rimtai įgauna, arba nusprendė boikotuoti prekės ženklą su #NotMyCountryStore ir / arba iki to laiko, kai pasirašo “change.org” peticiją. Kitas rinkinys savo skundą padarė linksma meme. Ir jūs netgi galėtumėte teigti, kad yra net trečioji grupė, kurios ketinimai – visiškai su “Brad” arba iš tikrųjų “įžadus”? – neaiškūs.

Nepaisant to, “#JusticeForBradsWife” tendencija tęsiasi “Twitter”. Kažkas netgi padarė parodijos sąskaitą už bevardę moterį.

Kas dar labiau juokinga, yra tai, kad dalyvauja ir kitos greitos atsitiktinės grandinės, uždrausiančios Brado žmoną savo restoranuose.

Kuo ilgiau tai vyksta, tuo labiau atrodo, kad jis tampa svetimas. Bet pasakykite mums: kokia yra jūsų pozicija dėl Brado žmonos?

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...