Dieto koksas pradėjo keturis naujus skonius ir pakeitė savo piktžolių soda

Dieto koksas yra vienas iš tų gėrimų, mažiau gėrimas, daugiau gyvenimo būdo. Visiems kitiems Dietos kolekcijos narkomanams ten, paruoškite: jūsų gyvybės kraujas tampa perdanga. “Coca-Cola” šiandien paskelbė naują išvaizdą nulinis kalorijų gėrimas, taip pat keturi nauji skonio produktai, kurie šį mėnesį buvo išleisti..

Diehards, prieš jus išprovokuojant, originalus dizainas ir skonis niekur niekur nedings. “Coca-Cola” patikino gerbėjų “Diet Coke”, nes žinote, kad jis vis tiek bus prieinamas visomis savo įprastomis formomis (stiklinėmis butelėmis, klasikinėmis 12 uncijos skardinėmis ir kt.)..

Kita vertus, naujoji karta yra šiek tiek aukštesnė. “Diet Coke” naujame dizaine vis dar yra 12 uncijų sodos, tačiau jis yra plonesnis ir aukštesnis, o vertikalios raudonos juostelės, ant kurios yra “Coca-Cola raudonas diskas, kuris praėjo”, teigė viceprezidentas Jamesas Sommerville. “Coca-Cola Global Design”. Formos yra panašios į Dasani putojančių skardines ir “LaCroix” Cúrate liniją.

vaizdas

Dabar geri dalykai. Jei esate “Cherry Coke” arba “Diet Coke With Lime” gerbėjas, jūs norėsite išbandyti šiuos naujus skonius. “Coca-Cola” tyrimų ir plėtros komanda ištyrė daugiau nei 30 “Diet Coke” skonių, žaidžiančių su tropiniais, citrusiniais vaisiais ir botaninėmis pastabomis prieš įsitvirtinus keturiems naujiems skoniams..

Pirmasis – “Ginger Lime”, kuris skamba kaip “Maskvos muulas”, atėmus degtinę, todėl nereikia sakyti, kad mes gražiai pumpuojame jį. Taip pat yra “Feisty Cherry”, kuri greičiausiai bus maloniai prašoma “Cherry Coke” gerbėjų ir “Zesty Blood Orange”. Oranžinė spalva ir koks yra panašu į keistą kombinaciją, bet mes leisime jums būti to teisėju. Galiausiai, yra “Twisted Mango”, kuris vėl atrodo šiek tiek keistas, bet gali pagaminti “Diet Coke” traškų skonį.

Keturi nauji skoniai (ir originalus dietinis koksas savo naujoje pakuotėje) išpjaunami šį mėnesį ir bus parduodami kaip atskiros skardinės ir aštuonios pakuotės.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.