“Dunkin” Donuts daugelyje vietovių pjauna beveik pusę savo spenių selekcijos

Po “Dunkin ‘Donuts” paskelbto plano pašalinti “Donuts” nuo jo pavadinimo, bendrovė dabar atskleidžia, kad ji pradėjo mažinti pačius faktinius spurgos.

“Mes sumažinome įvairios spurgos kiekį ir akimirksniu matome didėjantį šių rinkų skaičių”, – sakė “Dunkin Donuts” JAV ir Kanados prekės ženklo prezidentas Davidas Hoffmannas Tautų restoranų naujienos. Hoffmanas sakė, kad buvo nuspręsta sumažinti meniu dydį nuo 30 skonių iki 18, kad bendrovė galėtų rasti savo “spurgos mojo”. Dar nėra žodžio, ar tas mojo gyvena Bostono kremo ar želė užpildytame porcijoje.

Dunkin' Donuts glazed doughnuts.

Dunkin “Donuts” klasikiniai glazūruoti spurgos.

“Threshold” tik šiuo metu vyksta bandymų vietose 1000 parduotuvių visoje šalyje, pranešė spaudai “Delish.com”.

“Tyrimų vietose bus numatyta mažiausiai 18 pagrindinių spurgų su galimybe plėstis atsižvelgiant į vartotojų atsiliepimus ir regionines nuostatas”, – sakė spaudos tarnyba. “Manome, kad šis metodas suteiks nuoseklesnę patirtį parduotuvėje saugoti, o kai kuriais atvejais iš tikrųjų padidins mūsų svečiams siūlomų spurgų įvairovę ir kiekį. Mes įvertinsime testo rezultatus prieš priimdami sprendimą dėl galimas nacionalinis išleidimas “.

Kai kuriose parduotuvėse bus 24 veislės, o ne 18, Trilistas ataskaitos. “Dunkin” Donuts nenurodė, kokius skonius jie nusprendė iškirpti iš savo meniu. Kavos grandinė yra ne vienintelis restoranas, kuriame galima iškirpti kai kuriuos daiktus. “Chili” neseniai sumažino apie 40 procentų savo meniu siekdama padidinti pardavimus ir klientų patirtį.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...