“Dunkin” pakeičia savo meniu “Big Time”

Naujieji metai, naujas Dunkinas “. Kavos ir spenelių grandinė šį sezoną keičia savo meniu, ir visa tai prasideda nuo dviejų naujų kavos skonių pridėjimo, kad padėtų mums susidoroti su žiauriai drąsiai nukentėjusia temperatūra.

Tik ribotą laiką “Dunkin” klientai galės pajusti save dviem naujais specialiaisiais skoniais: “Buttery Toffee” riešutais ir “Winter White Chocolate”. Abu skoniai yra ribotą laiką “Dunkin ‘Donuts” karštoje arba ledinėje kavoje, latte, macchiatos ir “Frozen Dunkin” kavos.

Be naujų sezoninių kavos “Dunkin” švenčia Nacionalinę karšto arbatos mėnesį (mes nežinojome, kad tai ir kažkas), pridedant “Decaf Breakfast Tea” savo lineup. Pagal išleidimą, “Decaf” pusryčių arbata “yra juodųjų arbatų aukščiausios kokybės mišinys iš viso pasaulio, tiekiantis kiekvieno puodelio pilna ir drąsią skonį”, ir meniu jungiasi su penkiomis kitomis arbatėlėmis..

Tačiau “Dunkin” klientai taip pat gali tikėtis, kad grandinės meniu bus šiek tiek trumpesnis. Pasak “Boston.com”, iki kovo mėn. Grandinė planuoja iš dešimties meniu iškirpti 10 elementų. Indai yra:

Turkijos Čederio Bekono sumuštinis

“Ham & Cheddar” sumuštinis

Tuno salotos sumuštinis

Vištienos salotos sumuštinis

“Big N” skrudintų pusryčių sumuštinis

“Angus Steak” ir “Egg Breakfast Sandwich”

Braškių bananų ir atogrąžų mango smoothies

Persikų, karamelės ir Močos nesaldinto skonio šūviai

Kai kurie pasirenkami muffin, bagel ir kremo sūris

Plokščias lapelis

Šis pokytis įvyksta tik praėjus dviem mėnesiams po to, kai “Dunkin” sumažino pusę savo spurgų pasirinkimo iš kelių vietų visoje šalyje. Įmonė teigia, kad sutrumpintas meniu bus “greitesnė, tikslesnė paslauga ir nuoseklesnė vartotojų patirtis parduotuvėje saugoti”, nes jie ir toliau rebrand.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...