Einsteinas Bros Bagels dabar siūlo šešių dolerių kepėjų dešimtis

Paprasčiausiai, nes pirmadieniais visiškai čiulpia (ir visi mėgsta bagelius), žmonės už Einšteino Bros Bagelso verčia kepimo dvylika tik 6 dolerių. Kiekvienas. vienišas savaitę. “Carb” užpildytas sandoris yra “Pay-it-forward” kampanijos dalis, kurią prekės ženklas priskiria kaip #RandomActsOfMonday.

“Six-buck” pasiūlymas apima pasirinkimą iš 13 bananų (paprastai 14,99 dolerių su shmear, be 10,99 dolerių) iš 18 reguliarių bagelų skonių, kurių svyruoja nuo lygių ir devynių grūdų iki česnakų ir pumernikelio iki moliūgų ir cinamono cukraus. Čia yra netgi krevetės maišelis, kuris tikriausiai padaro tavo mėgstamą asmenį biure. Norėdami surinkti duonos žiedus, kurie yra pigesni už dešimtis, eikite į vietos Einstein Brosą. Deja, universitetų, viešbučių ir oro uostų vietos nedalyvauja.

Ir dar vienas šiek tiek sugautas: “Shmear” (a.k.a. dvigubo plakto grietinėlės sūris) grąžins jums maždaug 4 dolerius už du konteinerius, tačiau jis pagamintas iš skonių, tokių kaip svogūnai, rūkyta lašiša, mėlynės, česnakai ir žolelės, medus migdolai ir jalapeño salsa. Ir jei jūs esate vienas iš gurmanų supjaustytų bagelių, pvz., Jalapeño-čederio, špinatų Florencijos, ir moliūgų-riešuto, pabandykite nusivilti žinoti, kad jie nėra visiškai šio pasiūlymo dalis. Turėsite sumokėti papildomai ($ 60 už kiekvieną) už jų. Bet tikrai galite įdėti kainą pirmadienio ryte laimės?

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...