Einšteino “Mac” ir “Cheese Bagel” yra jūsų svajonių karbonatas

Ginčytina nuomonė: auksinės rudos maco ir sūrio viršuje yra vienintelis vertas įkandimas. Patikrinkite, ar viduje yra gražus ir viskas, bet gerai atliktas sūrio sluoksnis yra ten, kur jis yra. Daugelyje “mac” ir “sūrio” maišelių yra kreminė dalis – kepta sūrio, karštų šunų, pica, kurią mes valgysime … nes mes nesame monstrų. Tačiau naujausias “carb-on-carb” šedevras turi traškią viršūnę, kad mes esame tokie kaip “freaking”: “Einstein Bros. Bagels” ką tik paskelbė, kad dabar jie kepia macą ir sūrį į jų bagelės.

vaizdas

Einstein Bros. Bagels

Nuo gegužės 3 d. Klientai gali užsisakyti dvi skirtingas genijos versijas, papildydami meniu: “Cheesy Mac” pusryčius ir “Cheesy Mac” pietus. Pusryčiams patiekiami mac ir sūrelio bageliai, supakuoti su storu supjaustytu batoniu, kiaušiniais ir čedaro sūriu. Pietų metu laukiame kumpio, šveicariško sūrio, salotų, pomidorų, svogūnų ir majo.

Ši grandinė taip pat pranešė, kad ji pradės siūlyti keletą kitų daiktų, visų Midwest, South- and Southwest-inspired kirtikliai. Traškūs vištienos ir tatero bunkeliai, kas nors? Jų žalias čili klubas su bagelu su kalakutienos bekonu ir pipirų sūriu skonio skamba taip pat, kaip ir perforuotas.

vaizdas

Einstein Bros. Bagels

Trumpalaikiai sumuštiniai yra prieinami dalyvaujančiose vietose visoje šalyje.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.