Česnakai “Cinamono rutuliukai” yra uždaryti deserto žaidimą

Pasirinkimai yra neapdoroti –ypač kai kalbama apie pusryčių patiekalus, todėl naujausio hibridinio deserto Niujorkas ketina pašalinti visą tą kovą. Pasaulyje buvo pagaminta cinamono volelis, supakuotas viduje, nes kodėl norėtumėte drebučių ar pyragų, kai galėtumėte turėti visą pyragą, įdarytą jūsų spurgos metu?

Jūs manėte, kad kronutas ir “cruffin” buvo kietos, bet jie nebuvo pakankamai dideli; jie ką tik trūko. Ir kažkas, aš akivaizdžiai reiškia, cukraus, gudrus, matinis tešla viduryje. “Over-the-top” kūrinys yra “Chef Thiago Silva”, “NYC” “Catch” restorano, genijus, ir tai iš esmės yra pagrindinis būdas švęsti “Fat” antradienį. Jei šiandien nesibaigsite atsipalaidavusi, trūks visko.

Iš išorės tai atrodo kaip jūsų pagrindinis, glazūruotas spurgos. Geras, bet dalykas, kurį reikia valgyti kelias, kad jaustumėtės patenkinti.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Cinamono rupiniai spurgos paruoštos tarnybai @luis_miguelr malonus darbas! #cinnamonrolldonut

Tiago Silva (@chef_thiago) paskelbta įrašyta

Bet, oh, nesuprankite spurgos, nes ji yra “uždanga”. Viduje rasite lipnų cinamono ritinį, kuris, pasak “Thiago”, yra toks pat problematiškas, kaip skamba. “[Yra] daug sudėtingų elementų. Tai lengva klaidingai”, – sakė jis Mashable’ui.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Aš tiesiog kepiau cinamono ritinį viduje! Ir tai amaZing! #comingsoon #notonmenu #cinnamonrolldonut

Tiago Silva (@chef_thiago) paskelbta įrašyta

O jei to nepakanka, desertas patiekiamas su moliūgų ledais, romo įdaru krevetėmis ir spanguolių granato padažu. Kadangi, jei jūs einate taip sunku, jūs taip pat galite eiti visiškai su ja.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Turėčiau iškirpti vieną atvirą ♡ Cinamono riebalų pipirą, moliūgų ledą, spanguolių granato padažą, pepitos šparagą, moliūgų Bavarijos grietinėlę, prieskonuotą romą sabayon #special #cinnamonrolldonut # pumpkins #desserts #sweets #pastry #catchnyc #oui #foodbeast �� cred: @ chefjohnbeatty #jbffall

Tiago Silva (@chef_thiago) paskelbta įrašyta

Kitą kartą įkandami į paprastą glaistytą spurgą, pasiruoškite būti rimtai nuvilti.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...