Fredis Prinzeas Jr. sako, kad šis makaronų receptas leis žmonėms apsinuodyti tau

Kuo Freddie Prinze Jr. myli šį makaronų patiekalą, jis daugiau nebebus. Jis negali.

“Tai pernelyg pavojinga”, – sako aktorius, kuris įtraukia receptą į savo naują virtuvę, Atgal į virtuvę. Tai nepanašus į pirmąjį žingsnį, kai į akis užsimenama ar įdėta kažką į galą nulusį droselį (nors tikra istorija: pastarasis yra kažkas, dėl kurio krikštatėvis Bobas Sonas mokė jį daryti, kai jam buvo aštuoni); tai, kad paskutinį kartą jis padarė, jis pasirodė įsiveržęs į karbidų deginamąsias obsesijas. Tas pats skamba kažkur tarp Andie Andersono “meilės šerdies” akimirkos Kaip prarasti vaikiną per 10 dienų ir “Madison Bell” pilnas pastatymas Swimfan.

“Prinze Jr.” nesakys, kas tai buvo, ar atskleisti, ar aktorius buvo vyras ar moteris, bet pripažįsta, kad vieną naktį filmuodamas filmą, kuris nebus pavadintas, jis pradėjo gaminti naminį mėsos padažą. Jo mama išmoko jam virti dar jaunesniame amžiuje, dažnai jis padarė itališką, nes tai, ką jis žinojo geriausiai. Netrukus česnako, pančetos ir čiulpiančių pomidorų kvapas turėjo jo kastą į savo duris.

Fredis Prinze Jr's Stalker Pasta

Ellen Silverman / Rodale Books

“Mes turėjome šį puikų maistą kartu, o nakties pabaigoje visi likę asmenys, išskyrus vieną asmenį, ir šis žmogus niekada nenorėjo išeiti iš naujo”, – sako jis. “Tas žmogus buvo santykiuose, ir jiems nesvarbu. Aš buvau santykiuose. Jiems nesvarbu.”

“Aktorius į savo namus atvedė gyvus medžius, kad galėtume” sodinti juos kieme ir turėti šaknis “.”

Per ateinančius dvejus metus aktorius, atrodo, sekė jį visur, kur jis nuėjo.

“Aš norėčiau judėti, šis aktorius judėtų. Aš norėčiau judėti dar kartą, šis aktorius vėl judėtų”, – aiškina jis.

Galų gale Prinze Jr nusipirko namą. Šį kartą jis nejudėjo. Ir akivaizdu, jo stalkeris nusprendė, kad tai laikas imtis dalykų į kitą lygį. “Aktorius į savo namus atvedė gyvus medžius, kad galėtume” sodinti juos kieme ir turėti šaknis “, – sako jis, daro oro quotes. “Tai buvo jų citata, o ne mano, tuo metu aš buvau”, ačiū. Tai puiku [bet] ne. Prašau išeik iš mano verandos “.

Vėliau jis susitiko su savo žmona, Sara Michelle Gellar, o jo stalkeris persikėlė į kažką kitą. Jis ir Sarah Michelle buvo susituokę beveik 14 metų, ir kadangi šis patiekalas, atrodo, buvo jo stalkerio manijos katalizatorius, jis to nepadarė. “Tai pensininkas, – sako jis. Nuo tos lemtingos patirties tai amžinai buvo žinoma kaip “Stalker Pasta”.

Fredis Prinze Jr. and Sarah Michelle Gellar

Ronas Galella

Nepaisant to, kad visas persekiojimas gali atrodyti intensyvus, Prinze Jr. juokiasi.

“Kiekvienas nusipelno savo gyvenimo stalmerio”, – jis juokauja. “Bent vienas sveikas tęsinys”.

“Prinze Jr.” nėra svetimas įžymybių smurtas. Be to, veidas išaugo paauglių mergaičių J-14 žurnalai ir įklijuojami į jų spinteles 90-ųjų pabaigoje (labas, Ji visa tai), jis pripažįsta, kad grįšdavo atgal, kai jam buvo 19 metų, kuris įkvėpė kitą receptą savo virtuvėje, vadinamą “Parker Posey’s Bancakes”.

Fredis Prinze Jr.

Desiree Navarro

“Maniau, kad įsimylėjau, kad veikdamas, iš tikrųjų aš tiesiog įsimylėjau su ja”, – sako jis. “Man nebūtų taip lengva pasitraukti nuo veikimo ir tapti tėčiu, jei mylėtum veikdamas taip, kaip ji padarė, todėl aš tikrai tik įsitikinęs, kad myliu ją”.

Jie filmavo “Taip” namai kartu sužinojusi, kad reguliariai užsakė blynus bet kokiame viešbutyje, kurioje ji liko, ir kad tos, kuriose ji gyveno LA, iš esmės buvo nevalgoma. Sunku judėti, jis nusprendė padaryti tik keletą blynelių. Jis atnešė juos į rinkinį … tik norėdamas sužinoti, kad ji suvyniojo filmavimą ir paliko.

“Tai buvo aš ir Rachel Leigh Cook, kuris grojo jauną Parkerį filmą, su kuriuo dirbu Ji visa tai– tas, kuris gavo blynus, – juokiasi. Tiesą sakant, aš turėčiau juos vadinti Rachelės blyneliais, bet jie buvo pagaminti iš meilės! “

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kitas mano “#cookbook” žvilgsnis į priekį netrukus #backtothekitchen. Šį savaitgalį ketiname griliuoti didįjį žaidimą …. ką jūs ketinate padaryti? #superbowl

“Freddie Prinze” (@realfreddieprinze) bendrai paskelbta žinia

Pažvelkime į visus įrodymus, kad meilė daro mus nesąžiningus dalykus. Tuo atveju, jei jūs tikitės, kad kažkas valgytumėte per valgį, Prinze Jr pasielgė su mūsų “Stalker Pasta” receptu. Galų gale jis to nebereikia.

Gauk receptas.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...