Galbūt mes galiausiai gausime cupcake ir Bagel Emoji

“Smartphone” vartotojai kantriai laukia 2017 m. Naujos emocijų išleidimo, įskaitant labai reikalingą sumuštinių emoją ir “likimo” slapuką. Nors paskelbimo data nebuvo nustatyta, “Apple”, “Samsung”, “Google” ir “Microsoft” vartotojai netrukus turės prieigą prie 56 naujų emocijų.

Tačiau tuo tarpu “Unicode” konsorciumas, kuris sprendžia viską, kas susiję su emocijomis, jau apsvarsto mažiausiai 67 naujas emocijų idėjas, kurios 2018 m. Galėtų padėti išmaniesiems telefonams. Keletas svarbių su maistu susijusių pasiūlymų – omarai, salotos, mangos, bagel, cupcake ir net druskos emoji.

cupcake mango, and salt emojis

Nuotraukų draudimas nuo Unicode

Tai reikštų, kad galėtumėte siųsti kelis emojius iš eilės savo geriausiu draugu, kad išreikštumėte savo nenumatytą poreikį ryto bambuko – nes tai tik tai, kas vyksta pirmadieniais. Be to, druskos emociai gali būti dvigubai naudojami kaip maisto emocionai ir patarimas savo draugams ir šeimos nariams, kai pajusite šiek tiek sūrus sau. Galimybės yra begalinės.

Be šių skaniai atrodančių emocinių siūlų pateikiama ir keletas naudingų emocinių efektų – įskaitant tualetinį popierių, lagaminą, gesintuvą ir kvitą, puikiai tinka tuomet, kai turite įrodymų, kad jūsų draugas melavo apie jūsų mėgstamiausių “skolinimąsi” viršuje Taip pat svarstomos kai kurios įdomus jausmas, pvz., Herojaus ir piktadarių emoji, vakarėlio jausmas ir, žinoma, “inebriated” jausmai su švelniu šypsena.

Emoji

Nuotraukų draudimas nuo Unicode

Nepamirškime, nuliūdęs pūkų emoji taip pat yra ant stalo kaip galimas varžovas. Tai būtų tobula visais laikais, kai jaučiatės nusileidimuose ar norite prisiminti savo draugą, kad net jei jie jaučiasi kaip “frowning poop emoji”, jie visada bus jums šypsosi puošnus emoji.

gavimas villain, and abacus emoji

Nuotraukų draudimas nuo Unicode

Keletas labiau abejotinų įsimylėjimų, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra mikrobė, petri patiekalas, abacusas ir akivaizdžiai blogos akies amuletas. Ateik, kaip apie vaflei emoji? Pomidorų emoji? Gal net mac n “sūrio emoji?

Vis dėlto visi šie yra tik juodraščiai, kurie ateityje gali arba nebus įtraukti į ekranus. Tuo tarpu derinant sūrio emocją su magnio sūrio naktimis piktžolių spagečiais tiesiog turės daryti.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...