Galiausiai egzistuoja kofeino putojantis vanduo

Tai 2 val., O po pietų pertrauka oficialiai nukentėjo. Jūs taip pat trokštate kažko saldaus, taigi prasideda vidinė dilema: kavos ar seltzerio? Fokusas, naujas kofeino seltzeris, yra čia, kad pasirinkimas būtų lengvesnis.

Tai natūra beprotiška, kad kofeino putojantis vanduo dar nepasiekė dėl to, kaip tapo populiarus burbulas. Yra dar pseudomiksai iš dviejų putojančių kavos, organinių energetinių gėrimų ir tt – tačiau pirmą kartą mes matėme seltzerą ir kofeino davą savo gryniausio pavidalo. Ir variklyje, kuris yra raktas.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Švęskite #ComplimentDay su mumis ir pasakykite mums savo mėgstamiausią skonį, pateiktą žemiau!

“Drink Phocus” (@drinkphocus) bendrai naudojama žinia

PIRKTI DABAR “Phocus” veislių paketas, 20 $; Amazon

Fokusas yra penkių skonių: originalus, greipfrutas, agurkas, juzu ir kalkės bei kraujo apelsinas. Visi jose yra nulinio kalorijų ir nulinio cukraus, jie yra saldinti su botaninėmis skonio medžiagomis. Kiekviena iš jų gali turėti 75 miligramus kofeino iš arbatos, kuri yra maždaug 20 gramų mažiau nei puodelis kavos, bet dvigubai, kas yra vienoje puodelio žaliosios arbatos.

Jie taip pat gavo 70 miligramų aminorūgšties, vadinamos L-theanine, kuri gali padėti koncentruoti ir ramiai. Negalime kalbėti netgi pagal skonį, tačiau mintis skamba puikiai, o skoniai toli nuo to, ką mes matėme seltzer skardinėse.

Pasibaigęs 2017 m, Fokusiniai gėrimai “Amazon” yra įvairių pakuočių arba vieno skonio atvejais. Jei gyvenate Kentukyje, Konektikute, Floridoje ar Indianoje, jie taip pat parduodami pasirinktose parduotuvėse, pavyzdžiui, “Rainbow Blossom Natural Food Market”, “Fresh Thyme Farmer’s Market” ir “Lucky’s Market”.

h / t Šurmulio

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...