Gordonas Ramsay yra Masyvi kokteilių vakarėlis Las Vegase gegužės mėn

Jei jūsų svajonių savaitgalis susijęs su maitinimu lošimo automatais ir šmeižikiškais garsenybių virėjais, tokiais kaip Gordon Ramsay, Giada De Laurentiis ir Bobby Flay, tuomet gegužės mėnesį norėsite užsisakyti lėktuvo bilietą Las Vegase. “Bon Appétit” dvyliktame “Vegas Boncore” serijoje sukaupta keletas puikiausių virėjų savaitgaliui su maisto pristatymais, susitikimai ir sveikinimai bei laimingos valandos.

Gordonas Ramsay rengia ne vieną, o du renginius, abu kuriuose yra jo receptai ir daug grobio. “Gordon Ramsay Hell’s Kitchen Master” serijos renginys vyks ketvirtadienį, gegužės 10 d., Ramsay naujame restorane. Žinoma, “Pragaro virtuvė” “Caesars Palace” buvo įkvėpta jo hitų šou. Vakarienei mega-gerbėjai atpažins keletą parodų patiekalų. Kursai, tokie kaip “Ramsay” garsaus jautienos Velingtonas, bus suporuoti su specialiai paruoštais kokteiliais ir pažįstamais asmenimis iš Pragaro virtuvė gali būti minioje. Jei pasirenkate VIP patirtį, galite susitikti su pats Ramsay ir sėdėti prie viryklės stalo šalia restorano atviros virtuvės.

Šeštadienį, gegužės 12 dieną “Ramsay” rengia daugiau laisvalaikio “Pub Reception” ir “Alus Degustavimas”, kur svečiai gali užsigerti užkandžiais ir užkandžiais mažais įkandimais. Ši laiminga valanda vyks “Ramsay’s Pub” ir “Grill”.

vaizdas

“Vegas Uncork’d” / “Gordon Ramsay Pub & Grill”

Visų savaitgalių metu yra daugybė kitų įžymybių renginių, priklausomai nuo to, kiek penkių jūs norite atsisakyti. “Giada De Laurentiis” prižiūri kavą ir pyragą su “Giada” savo naujuose greito poilsio restoranuose “Pronto”, o “Bobby Flay” rengia vakarienę, kurioje patiekiami maisto produktai iš jo Niujorko restorano “Gato”.

Tortas bosas gerbėjai, jūs galite pamatyti, kaip Buddy Valastro demonstruoja tortą dekoravimo demonstravimui Buddy ir Lizos “This Is How We Do It” įvykis. Pora galės aptarti pokalbius, o svečiai galės papainauti “Buddy V Ristorante” meniu ir “Lisa’s” virtuvę.

Renginiai nėra pigūs – Ramsay’s Master Series vakarienė kainuoja 499 USD – ir jie greitai parduoda, todėl netrukus eikite į “Uncork’d” svetainę, jei planuojate eiti.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...