Grįžtamoji auskarai yra geriausias būdas kepti kepsnį

Valgomasis kepsnys yra meno forma. Turite būti tikslus, dėmesingas, darbštus. Dauguma žmonių ruošiasi kepti kepsnį, pirmą kartą sūdydami mėsą keptuvėje, tada perpilkite į kepimo orkaitę. Bet, jei atrodo, kad T-kaulai nėra tokie patys, kaip jums to reikia, yra ir kitas būdas, kuris gali padėti. Ir tai, be abejo, yra efektyvesnis už nieką, kurį kada nors anksčiau padarėte.

Tai vadinama atvirkštine valymu. Tai yra metodas, kai kepsnys arba kepsnys iš pradžių yra lėtai paruoštas, o paskui baigtas karštu špagatu. Kaip pažymi “Serious Eats”, šis metodas duos jums puikiai vidutiniškai retų kepsnių su skaniai traškia pluta. Ir nors atvirkštinis pjaustymas nėra naujas (atrodo, jis buvo sukurtas kažkada ankstyvuoju auguotojais), dauguma žmonių vis dar apie tai nežino.

Procesas yra gana paprastas: pirma, sezono metu kepsnys. (Grūdų kepimas geriausiai tinka su 1,5-2 cm storio kepsniais.) Tada įdėk mėsą ant vielos lentynos, sumontuotos ant kevalų kepimo skardos, ir įdėti ją į krosnį – kažkur tarp 200 ir 275 ° F. Kuko, kol jis maždaug 10-15 ° F žemiau norimos tiekimo temperatūros, tada išimkite ir išpjaukite jį karštoje keptuvėje. Viskas!

Vienas svarbus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad nereikia pamaitinti mėsos, kai grįžtama atgal, todėl jūs galite iš karto iškasti tą sultingą kepsnį. Ką darytumėte, tiesiog įsitikinkite, kad tai nėra gerai padaryta.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...