Hario Poterio gerbėjai: galite pasiimti “Ultimate Muggle Adventure” iš tikrųjų “Cogwarts Express”

Hario Potterio gerbėjai vienoje ar kitoje vietoje tikrai galvoja apie tai, ko būtų galima pasivažinėti “Hogwarts Express”. Nors ant laivo nėra jokių stebuklingų maisto vežimėlių ar dementorių (“phew”), traukinys gali važiuoti traukiniu ir keletas stotelių, svarbių Potterio gerbėjams..

Jokobitas (traukinio “oficialus” vardas, bet koks), keliauja per 84 mylių geležinkelio į Jungtinę Karalystę, todėl gerbėjai į galutinę Hario Poterio patirtį. “National Rail” išsamiai apibūdino kelionę, kurią galite atlikti tik už 30 ₤ (maždaug 40 dolerių) nuo balandžio iki spalio, traukinyje, parodytame filmuose.

PLANUOJAMA JŪSŲ KELIAS: Fort William, Jungtinė Karalystė; TripAdvisor.com

Traukinių lentos “Fort William”, šalia aukščiausio Didžiosios Britanijos kalno, baigiamos Malaizėje. Norėtumėte patikrinti netoliese esantį Glencoe prieš šokinėjant laivą – čia buvo nufilmuotas Hagrido būstas ir gyvena tiltas, vedantis į Hogvartsą.

vaizdas

vaizdas
Nacionalinis geležinkelis

Kai būsite Jokubitų laive, jūs kirsite tą tiltelį – Glenfinno viaduką – kad galėtumėte apsimesti, kad einate į mokyklą prieš išvažiuodami į Glenfinnan kojas. Tada traukinys eina į Mallaigą, žvejybos uostą, kuriame yra daugybė restoranų ir parduotuvių, kurios gali ištirti (tiesiog apsimesti, kad esate Diagon Alleye).

Jei atsidursite Škotijoje, taip pat galite eiti į Goathland geležinkelio stotį, kuri filmuose naudojama kaip “Hogsmeade” stotis, ir Edinburge, kur J.K. Rowling rašė daugelį knygų. Ji žinoma, kad dažnai lankėsi restoranuose, pavyzdžiui, “Elephant House” ir “Spoon”, ir liko “Balmoral” viešbutyje.

Reikia daugiau magiškų nuotykių? Žinoma, galėtumėte eiti į Hario Poterio burtininkų pasaulį ar šį nakvynę ir pusryčius. Praėjusiais metais “Barnes & Noble” surengė “Yule Balls”, taigi tikimės, kad šią žiemą ateina du. Jei norite mažiau važiuoti, pabandykite išbandyti šias sprogstamąsias spuogas. Jie yra beveik taip pat gerai, kaip gauti laišką iš Hogwarts paštu.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...