“Heads Up”: “Frappuccinos” už pusę kainos “Starbucks” šiandien!

Jei bijote Frappucino arba gyvenate toje šalies dalyje, kurioje drėgmės indeksas šiuo metu yra 154%, šiandienos diena – “Starbucks”. Nuo 3 val. Bet kokia skonio Frapp pusė. Yra tik keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti:

 • Šis pasiūlymas taikomas gėrimų dydžiui arba didesniam gėrimui, taigi netaikoma jokių nuolaidų už aukštus arba išpilstytus gėrimus
 • Sutartis prasideda 3 val. ir tęsiasi, kol parduotuvės uždarytos
 • Jei norite pasiekti kuponą, atsisiųskite “Starbucks Rewards” programą ir pažiūrėkite į savo pranešimus, kad išpirktumėte pasiūlymą (taip, tai yra erzina atsisiųsti kitą programą, tačiau ši iš tikrųjų turi gana nuoseklius atlyginimus ir pasiūlymus, ypač jei esate įprastas kavos gėrimas)
 • Galite pirkti tik vieną pusę kainos Frapp vienam asmeniui

  Štai ir viskas! Gaukite programą, pažiūrėkite į savo pranešimus ir rasite kuponą. Priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate, tai galėtų pagaminti beveik 6 dolerių gėrimus tik tris kartus. Dabartiniai “Frappuccino” skonio variantai yra “Moliūgų prieskoniai”, sūrus “Caramel Mocha”, “Caramel” kakavos skulptūra, “White Chocolate Mocha” ir klasika kaip “Java Chip” ir “Caramel”..

  Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

  Karamelės ir šalto įmaišyto plaktos grietinėlės bangos. #UltraCaramelFrappuccino

  “Starbucks” kavos “☕” (@starbucks) paskelbta žinia


  vaizdas
  Con Poulos

  UŽSISAKYK IŠ ANKSTO Delish Cookbook, indigo.ca

  Loading...