“Healthyest” meniu elementai, kuriuos galite užsisakyti “McDonald’s”

Mes visi žinome greito maisto taškus (net ir kai kuriuos greito maisto restoranų tinklus) nėra vietų, kuriose būtų galima rasti sveikas maistas, tačiau yra ir protingų pasirinkimų. Štai ką turėtumėte užsisakyti, jei norėtumėte “McDonald’s” būti sveikiems:

Geriausia pusryčiai: kiaušinis White Delight McMuffin

Kadangi nėra visiškai teisingos palyginti 150 kalorijų vaisių ir jogurto parfos su 1000 kalorijų blyneliais, nusprendėme išvis išreikšti akivaizdų variantą ir palyginti čia pusryčių sumuštinius. Nugalėtoja yra “Egg White Delight McMuffin”, kurios laikrodis yra 250 kalorijų ir 8 gramų riebalų. Jei nesate į kiaušinių baltymus, tradicinis Kiaušinis McMuffin yra antrą sekundę, 290 kalorijų ir 12 g riebalų.

vaizdas

“McDonald’s”

Geriausios mėsainiai: Hamburger

Šis paprastas užsakymas yra tik 250 kalorijų ir 8 gramų riebalų, o “Double Quarter Pounder” yra 780 kalorijų ir 45 g riebalų. Antroji vieta yra standartinis cheeseburgeris, kuriame yra 300 kalorijų ir 12 gramų riebalų.

vaizdas

“McDonald’s”

Geriausias sumuštinis: McChicken

Tai yra protingiausias pasirinkimas tarp visų “McDonald’s” sumuštinių, nes jame yra 350 kalorijų ir 15 gramų riebalų. Tai yra šiek tiek galva, nes ji yra kepta vištienos parinktis, kuri kažkaip sumuša net “Filet-O-Fish”, kurioje yra 390 kalorijų ir 19 gramų riebalų. Bet ką jūs darote, venkite pasukos traškios vištienos sumuštinių, kuriame yra 570 kalorijų ir 23 gramų riebalų.

vaizdas

“McDonald’s”

Geriausias salotas: kepta vištiena “Bacon ranch”

Nenuostabu, kad salotos, užpildytos šonine ir rančine, yra nugalėtojas. Pagaminta su kepta vištiena, ji taps tik 320 kalorijų. “Southwest” kepta vištienos salotos yra ne taip blogai, su 350 kalorijų. Tai traškios vištienos parinktis, kuri papildys 200 ar daugiau kalorijų.

vaizdas

“McDonald’s”

Geriausia užkandis / pusė: “Apple Slices”

Obuolių griežinėlių eilė yra tik 15 kalorijų ir jų sudėtyje yra nulinio riebalų. Tuo tarpu bulvytės pradeda nuo 230 kalorijų ir 11 gramų riebalų.

vaizdas

“McDonald’s”

Geriausias desertas: vaikiukas kūgis

Saldainiai akivaizdžiai nėra būdingi maistui, tačiau čia jūs galite padaryti protingą pasirinkimą, užsakydami minkštųjų ledų kūdikio dydžio. Tai yra tik 45 kalorijos, palyginti su standartiniu dydžiu, kuriame yra 200 kalorijų.

vaizdas

“McDonald’s”

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...