Ši pora pavadina savo dukterį po alyvuogių sodo

Žinoma, mes galime visi sutikti, kad “Olive Garden” duonos kepsniai turi mirti – bet ar verta vardyti savo vaikus po to. Viena pora, atrodo, taip galvojo.

Justinas ir Jordinas Gartonas, atrodo, mėgsta “Olive Garden” tiek, kad pora nusprendė pavadinti savo netrukus gimę dukrą po restoranų tinklo. Justinas padarė pranešimą per “Twitter” sekmadienio naktį, dalydamas nuotrauka mažytės Onie su pavadinimu “Olivia Garton”, atspausdinta ant jo pagal “Olivia Garden” logotipą. Jis užfiksavo nuotrauką: “Mes praleidome pirmąją mūsų gyvenimo dalį, mylią @olivegarden, dabar mes praleidžiame visą likusį mūsų gyvenimą, mylinčią Oliviją Gartoną”.

Pasakoja balso aktorius Maistas ir vynas kad jis ir jo žmona norėjo pagerbti savo dvasios pavadinimą Italijos ir Amerikos paveldo. Pora trumpai apsvarstė pavadinimą “Olive”, nes jie “išpūstas iš” Olive Garton “, bet pasirinko” Olivia “, kad subtiliau demonstruotų savo meilę Italijos makaronų grandinei..

“Vaikai gali būti žiaurūs, jei žinote, ką aš turiu omenyje, o Oliivija šiek tiek geresnė su savo antrine pavadinimu: Michelle”, – sakė Gartonas..

“Olive Garden” užtruko ilgai laukti naujienų. Restorano oficiali “Twitter” sąskaita pasiekė “Garton” ir parodė, kad “Gartons” sprendimu jų buvo daug.

Pagal Naftos perdirbimo gamykla 29, “Olive Garden” buvo labai patenkintas pasirinkimo pavadinimu, kad restoranas “Baby Olivia” pasiūlė “gimtadienio dovaną”. Tikimės, kad šis yra makaronų leidimas.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...