Šie “Genius” aukštosios mokyklos studentai naudojo maisto pristatymo programas, kad užsisakytų pietus

Kiekvienas, kuris perėjo vidurinę mokyklą, gali susitarti dėl keleto dalykų: futbolo rungtynes ​​negalėjome praleisti, kiekvienais metais buvo didžiausias dėmesys, o kavinių pietūs buvo baisūs. Tie nepatogūs platintojai yra būtent tai, dėl ko vienos vidurinės mokyklos mokiniai priėmė dalykus į savo rankas.

Užuot nuvykę į valgyklą pietų metu, Granite įlankos Granite įlankos aukštosios mokyklos mokiniai, įsikūrę Granite įlanke, užsisakė pietų dienos maistą, naudodami maisto pristatymo programą “DoorDash”. Kaip Sakramento bičių ataskaitos, daugybę pristatymų visą dieną pradėjo atvykti į mokyklos priekines duris, nuo “Panera” duonos sumuštinių iki “Blue Nami” suši.

Problema yra ta, kad mokyklos politika reikalauja, kad lankytojai prisijungtų prie pagrindinio biuro. Tai sulaužė administracinius darbuotojus, kurie turėjo prisijungti prie “DoorDash” kurjerių ir paskui kiekvieną studentą paskirstyti, kad duotų jiems savo pietus.

Kadangi tai buvo genialus, nes ši idėja buvo panaudoti kai kurių rimtų delikatų pietų, pristatymai tapo pernelyg dideliu trikdymu, todėl mokyklos vadovė Jennifer Leighton privertė uždrausti DoorDash (ir visas kitas maitinimo paslaugas) netrukus prieš žiemos pertrauką. Leightonas sakė: “Mes negalime ją valdyti, o mes neturėtume tai valdyti. Mūsų užduotis yra rasti vaiko ir įsitikinti, kad jis žino savo pietus čia”.

Studentai buvo prieš draudimą, įskaitant 17 metų Juliją Husą. Ji tiesiog pareiškė: “Tai nereikalinga. Aš nematau priežasties.” Kiti studentai sakė, kad jie neturi laiko pakrauti pietus ryte, o kiti nusiskundė dėl to, kad per pusryčius jie negali palikti universiteto.

Tačiau yra sidabro pamušalas, tačiau: studentams vis dar leidžiama naudoti DoorDash ar kitas maisto pristatymo programas po įprastų mokymosi valandų, per papildomas pamokas. Kas žinojo tiek daug drama gali kilti iš paprasto maisto pristatymo tarnybos?

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...