Šie GIANT “Avozillas” visai verta 12 $ kaina žyma

Sodytojų dievai duoda ir ūkininkų dievai išsiunčia. Tai reiškia, kad egzistuoja faktinis didžiojo avokado dydis, bet jūs turėsite išbandyti juos visame pasaulyje. Ir net tada juos sunku rasti.

Kaip pranešė “Guardian Australia”, Šie specialūs avokadai, tiksliai pavadinti “Avozillas”, sveria beveik tris svarus. Kiekvienas iš jų yra apie keturis kartus didesnis už normalų avokadą. Tiesiog pagalvokite apie tai, kiek avokado skrudinta duona gali padaryti! Kalbant apie skonį, jie akivaizdžiai panaši į įprastus avokadus, bet dar švelnesni ir lengviau skleisti, sakė ūkininkas Ianas Grovesas.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

#shepard ir #Avozilla dydžio palyginimas. Šiandien mes renkamės Shepard, ir aš negaliu laukti, kol avozillas bus pasiruošę, bet mes galėsime užpildyti šiukšliadėžes šiek tiek greičiau! #avocado #harvest #picking #SmashedAvocado #AvocadoOnToast #sveikos #GoodFat

David Grovesas (@ thedragonfruitgrower) paskelbtas įrašas apie

“Avozillas” yra 12 JAV dolerių iš Pietų Afrikos, kur “Groves” šeima užblokuoja gausius vaisius. Bet koks ūkininkas, auginantis milžiniškąsias “kados”, kurios pagamintos kryžminio veisimo metu dviejų tipų avokadomis, pagal Nepriklausomas – turi gauti leidimą ir mokėti honorarus šeimos nariams.

Prekybininkai Anglijoje turėjo galimybę išbandyti juos 2013 m., Tačiau vaisiai neseniai atvyko į Australiją, kur jie vis dar vertinami kaip naujovė. Maisto prekių parduotuvės Brisbane, Sidnėjuje, Adelaidėje ir Perte veža avokadus. Kita priežastis, kurią jūs greičiausiai netrukus nesate atradę “Trader Joe” … kai jūs auginate naujus medžius, yra didelis vėlavimo laikas. Pavyzdžiui, vaisiai, tiekiami tik į Australiją, buvo pagaminti iš maždaug 400 medžių, kurie buvo pasodinti prieš ketverius metus. Blogesnės naujienos: patys medžiai buvo “lengvosios gamintojai”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kai A. AVOZILLA ateina į Pertą! @grovesgrowntropicalfruit #avocado #avozilla #vegan #paleo #paleodiet #exoticfruit #foodporn #veganfood #monster #winterishere

Kamerono Pernos (@ cam_1978) paskelbta įrašyta

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Žymėkite draugą, kuris turi avozilla. �� Su vidutiniu svoriu 1,2 kg ir sveria iki 1,8 kg, tai tikrai yra didelis �� hipoteka. �� @ abcnews_au #avocado #avozilla #bigmothefuckingavocado

Sidnėjaus “Food Drinks Travel” (@ thejugernauts) paskelbta žinia

Tačiau, jei paklausa yra pakankamai aukšta, kas žino, kas gali atsitikti. Perėję pirštus, netrukus pamatysime daugiau šių monstrų.

vaizdas
Alexandra Folino

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO “Delish Cookbook”, 30 Lt., Amazon.com

Loading...