Žiūrėk, koks gėdingas dalykas atsitinka į skrandį, kai geriate soda

Tikras siaubingas vaizdo įrašas, paskelbtas “YouTube” kanalo “MoltenScience”, išgydamas “Coca-Cola”, išgėrė virusą po to, kai vaizdavo tai, kas tariamai atsiranda skrandyje. Po to, kai soda išlieta į aiškią medžiagą, mišinys burbuliuoja, rūko ir paverčia putojančia, gudrono medžiaga. Pasakotojas gali būti girdimas sakydamas: “stiklas yra labai karštas”, ir kad jis atrodo “natūra kaip pudingas”.

vaizdas

MoltenScience

Nors vaizdo įrašas tikrai kelia nerimą ir vis tiek yra priežasčių, kodėl jums nereikėtų gerti soda (reguliariai ar dietai), gali būti, kad bendras vaizdas gali būti ne tai, kas vyksta jūsų pilvaplėvėse, kai jūs gurkšnate koksą. Medžiaga, kurią pasakotojas pavadina “skrandžio rūgštimi” vaizdo įrašo pavadinime, nėra aiškiai nurodyta. Kai kurie spekuliuoja, kad yra sieros rūgštis, dėl kurios cukrus gali būti karamelizuojamas ir tada deginamas.

Sieros rūgštis ir skrandžio rūgštis nėra tas pats dalykas – skrandžio rūgštis yra druskos rūgšties, kalio chlorido ir natrio chlorido mišinys, o druskos rūgštis veikia baltymams suskaidyti, o sieros rūgštis karbonizuoja medžiagas (taigi, dėl to cheminė medžiaga perpildoma).

Nors vaizdo įrašo pavadinimas yra šiek tiek klaidinantis, dumblo cheminė reakcija bus jūsų mintis, kai kitą kartą jūs manote apie skonio surinkimą, ypač jei vis dar esate košmarų apie šią Big Mac reakciją.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...