Šis Badass šuo sugriebė šunų maisto krepšį ir pabėgo po uragano “Harvey”

Kadangi uragano “Harvey” (dabar – “Tropical Storm Harvey”) metu žmonės bando rasti įkvėpimo visur, kur jie gali, kenksmingas lietaus kiekis ir toliau nukentės Teksase ir Luizianos dalimis. Šį savaitgalį šuo, kurio nuotrauka išėjo į “Facebook” virusą, buvo labai reikalinga humoro dozė.

“Otis” šunį fotografavo kaimynas Tiele Dockens, kuris šeštadienį rytą, Otisui eidamas per Sintoną, Teksaso valstijoje, išleido didelį šunų maisto maišą, Hiustono kronika ataskaitos.

“Dockens” įrašas nuo to laiko buvo pasidalijamas daugiau nei 39 000 kartų, daugelis komentarų, nurodančių šuns išradingumą.

Otis buvo jo savininko senelio, Salvadoro Segovijos, globos. Jo savininkas, penkerių metų Carteras, dėl potvynių pabėgo iš miesto. Segovija pastebėjo, kad šuo trūko penktadienio vakarą, o kitą rytą jis taip pat išnyko.

Kadangi Sintone gyvena tik 6 000 gyventojų, nesunku išmatuoti lytį. Padėdamas kaimynų, kurie matė Otisą, vaikščiojančią su maisto avariniu išstūmimu, Segovija sugebėjo atsekti šunį prieš mažesnį Carter’io sugrįžimą.

Tai nėra pirmasis šuns šukuosenas su šlamu. Otis jau yra vietos garsenybė. Jam leidžiama eiti į “Dairy Queen”, kad pačiam įsigytų mėsainį, ir jis yra vienintelis šuo, leidžiantis žaisti už apygardos teismo namų, Segovija sakė Chronas. Iš esmės, sunkumų (ar bado) laikais Otis yra tas, ko norite.

Jei norite padėti su pagalbos pastangomis, galite dovanoti Raudonajam kryžiui, 4 Paws Farm arba Hurrican Harvey pagalbos fondui, įsteigtam Houstono meru Sylvester Turner.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...