Šis energetinių gėrimų teiginys padeda kovoti su Alzheimerio ir Parkinsono ligomis

Kai galvojate apie energetinius gėrimus, galite galvoti apie traukimą koledže ar bandydamas atsibusti ilgą laiką. Jūs tikriausiai nemanote “gero savo sveikatai”, jau nekalbant apie “padeda ligoms”. Tačiau “Vital Pharmaceuticals” (“VPX Sports”) skiriasi. Bendrovė pardavė energetinį gėrimą Bang kaip galimą “protinio protinio atpalaidavimo atgal” ir “padėti visoms demencijos formoms”, įskaitant Alzhaimerio ligą, Parkinsono ligą ir Huntingtono ligą, už “YouTube” parduodamą vaizdo įrašą..

“Monster Beverage Corporation” (už “Monster Energy”) to neturi. Bendrovė pateikė ieškinį Kalifornijos apygardos teisme prieš “VPX Sports”, teigdama, kad bendrovė, remdamasi “apgaulingą reklamą ir rinkodarą” Miami Herald.

Ieškinyje išvardyti keturi skundai dėl Kalifornijos įstatymų pažeidimo dėl nesąžiningos konkurencijos, neteisingos reklamos ir prekybos šmeižto, Miami Herald ataskaitos. Pagal šį teiginį “Monster gali nukentėti, nukentėti ir toliau patirti nuostolių dėl savo verslo ir prestižo, prarasti pardavimus ir pelną, kurį jis būtų padaręs, bet už [VPX] neteisėtus veiksmus ir padidinus reklamos ir rinkodaros išlaidas. , visa tai turi būti įrodyta teismo procese. “

VPX savininkas Jack Owoc pats save vadina CSO (vyriausiasis mokslinis bendradarbis), ir sako svetainėje: “Aš ketino išlaikyti save ir įmonę aukštesniu standartu nei kita bendrovė planetoje. Tiesą sakant, aš norėjau eiti VPX, kaip farmacijos kompanija, laikosi arčiau jų aukštesnių standartų. “

“Monster” kostiumas nurodo vaizdo įrašus “Jack” paskelbė socialinėse žiniasklaidos priemonėse, įskaitant “YouTube” ir “Instagram”, kurios reklamuoja “Bang”, ir teigia, kad produkte esantis “Super Creatine” ingredientas yra “20 kartų veiksmingesnis pasiekti smegenis nei kitų kreatino formų”, Miami Herald.

Be to, “Monster” kostiumas iškyla dėl VPX teiginių, kad geriant “Bang” gali “pakeisti protinį atsilikimą … taip pat gali padėti išgydyti Alzheimerio ligą, Parkinsono ligą, Huntingtono ligą ir kitas demencijos formas”, ir kad “Bangas” yra “sveikiausias energetinis gėrimas” Miami Herald.

Pagal kostiumą, net jei gėrimas galėtų suteikti pažadėtą ​​naudą, “[VPX’s] teiginių pagrindiniai ingredientai -” Super Kreatinas “yra plaunami į” Bang “tokiais mažais kiekiais, kad nė viena tariama nauda niekada negalėtų būti užtikrinta saugiu vartojimu Bango “.

Galite žiūrėti vieną iš “Bang” reklaminių vaizdo įrašų:

Kiekvienai savaitei, bet netrukus būsiu gerti energetinius gėrimus mano sveikatai.