Šis Epasas aplink pasaulį kruizas vyko į 59 šalis ir trunka 245 dienas

Jei kada nors norėjote, kad galėtumėte praeiti metus ir keliauti po pasaulį, Vikingų kruizai galbūt ką tik sukūrė geriausią būdą pasiekti tą svajonę. “Viking’s Ultimate World Cruise”, kuris išvyks Londone 2019 m. Rugpjūčio 31 d., Pateks į 59 šalis ir 113 uostus šešiuose žemynuose ir truks 245 dienas, todėl bus ilgiausias pasaulyje kruizas.

“Daugiau nei 20 metų mes siūlėme svečiams kultūriniu požiūriu įdomių kelionių, kurias galima rasti šiame sektoriuje, ir mes džiaugiamės galėdami paskelbti didžiausią mūsų istorijos maršrutą”, – sakė Torsteinas Hagenas, “Viking” pirmininkas. “Mūsų pasauliniai kruizai svečiams siūlo retą galimybę išpakuoti vieną kartą ir ištirti dešimtys geriausių vietų žemėje – tokia vertė, kuri dar nėra precedento turizmo industrijoje”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Čia yra ilgiausias pasaulyje kruizas! Prisijunkite prie “Viking Sun”, nes ji apiplaukia pasaulį per mūsų naują “Ultimate World Cruise”, per 245 dienas pasinerdami į 59 šalių vietines kultūras. #MyVikingStory

“Viking” (@vikingcruises) bendrai naudojama žinia

Tai bus trečiasis “Viking” visame pasaulyje kruizas, tačiau jis beveik dvigubai didesnis už ankstesnių maršrutų ilgį ir trunka aštuonis mėnesius.

Pradedant Londone, jūs pasivysite per Britų salas ir Norvegiją, prieš pradėdami į vakarus į Islandiją ir Grenlandiją. Iš ten pasieksite Kanadą ir sustosite Bostone ir Niujorke, kol pasieksite Karibų jūros regioną.

Tada pamatysite visą Pietų Amerikos pakrantę iš Rio de Žaneiras, Brazilijos į Limą, Peru. Po to atėjo laikas apžiūrėti Pietų Ramiojo vandenyno, Naujosios Zelandijos ir Australijos. Taip pat praleisite daug laiko atrasdami Pietryčių Aziją, Indiją ir dalis Šiaurės Afrikos, prieš grįždami į Londoną per Ispaniją ir Portugaliją 2020 m..

Aplink the world cruise

Vikingas

Nors jūs turėsite galimybę praleisti 22 naktys miestuose visame pasaulyje, taip pat turėsite pakankamai laiko sau pailsėti laivuose – “Viking Sun”, kuri gali apsistoti iki 930 svečių 465 stateromose. Nors 245 dienų yra ilgas laikas praleisti kruiziniame laive, jums nebus nuobodu iš valgomojo variantų su aštuoniais restoranais, iš kurių kiekvieną dieną pasirinkti.

“The Restaurant” yra puikus maistas, tarptautinis bilietas “World Cafe”, regioniniai valgiai “The Kitchen Table”, įvairios meniu degustacijos meniu “Chef’s Table” ir italų “Manfredi”. Galite taip pat gauti mėsainius “Pool Grill”, popietę arbatą “Wintergarden” ir norvegų maistą maistą “Mamsen’s”, jau nekalbant apie visą parą teikiamą kambarių aptarnavimą į jūsų saloną.

kruizas dining

Galite užsisakyti pietų arbatą “Wintergarden” vikinguose saulėje.
Vikingas

Deja, tokia prabangi ir ilga kelionė nėra pigus. Kainos prasideda nuo 92 999 JAV dolerių vienam asmeniui, tačiau jei jūs užsisakysite iki 2018 m. Pabaigos, gausite 4 000 USD į kranto ekskursijų kreditus ir 2 000 JAV dolerių už kreditinius kreditus, kurie gali būti naudojami spa paslaugoms ir pan..

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...