Šis “Maisto kritikų” filmas, kuriame valgoma (ir mėgaujantis) “žmogaus” mėsa, yra labai nerimą kelianti

Aš žinau, kad norėtumėte patekti į šios istorijos mėsą (* shudders *), bet tai 100 proc. Reikalauja konteksto, taigi čia eina: jūs žinote, kaip Sacha Baron Cohen – aktorius Boratas šlovė – eina aplink taškus ir naikina karjerą savo naujojo šou Kas yra Amerika? Na, jo paskutiniame epizode jis atėjo pas DinnerReviews.com maisto kritiką Billą Jillą segmente, kurį galite pamatyti visą žemiau.

Šioje truputį, Sacha, atstovaujanti ex-con Rick Sherman, maitina “Jilla” trijų patiekalų valgį, įkvėptą pagal jam skirtą laiką. Tai buvo “pupelės ir skrudinta duona”, braškių aromatas, pagamintas iš “anuliagrečios” veršienos ir, galiausiai, nugarinė. Žmogaus nugarinė.

“Prieš keletą metų Kinija pradėjo programą, kur jūs žinote, kaip žmonės paaukoja savo organus, o jie gali paaukoti savo kūną …” Sacha, kaip Sherman, paaiškina Džilai. “Tai yra vegetariškai šeriamo Kinijos disidento ir žiedinių kopūstų tyrės filė”.

vaizdas

Pasirodymas

Jilla, prieš pradėdami neria, kvepia, galbūt antrą sekundę, šaukdama: “Kas turi peilį? Tai lydosi mano paletėje, man to nereikia kramtyti”. Po to Sacha įtikina Džilą pažvelgti tiesiai į kamerą, kad padėkotų šeimai už padirbtą žmogų, kurį jis tiesiog valgė savo maistui.

Taip, uh. Taip. DinnerReviews.com praeityje praėjusią naktį pasirodžiusiam epizodui praėjo beveik nėra, ir jis išlieka šio ryto. Tai … gerai, tai yra mėsa (* vomit *) iš jos. Aš atsiprašau. aš baigiau.


vaizdas
Con Poulos

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO Delish virtuvinė knyga, booksamillion.com

Loading...