Jei tu myli rožinį, tu turi atsispirti Rosato

Paskelbę 22 buteliukus rožinio mūsų mėgstamiausių, padažę keturiasdešimtines rožinio vyno į rankas, ir darant šerbetą plūduriasi iš medžiagos, mes vis dar nesame serganti rožėmis. Niekada nebuvo, niekada nebus. Tai sakė, mes norime leisti mūsų vyno kabinetui išplėsti savo horizontus – ypač jei tai pasikeis lentynos erdvę su rožių, italų pusbroliu, rosato.

TWIST IT: Vertikalus kramtomas korekcinis varžtas, 36 $; Amazon.com

vaizdas

gilaksija

Marissa A. Ross, autorė Vynas. Visą laiką. (faktiškai prieinamas vyno vadovas) ir Gero apetitoNuolatinis vyno ekspertas, neseniai atkreipė dėmesį į tai, kai ji paskelbė “rosato” savo naują fave. Italai tai daro tą patį patį būdą, kaip prancūzai daro rožinį – trumpą laiką raudonąją vynuogių odą paverčia jų sultimis – tik su vaisiais, kurie yra išskirtiniai į batų formos šalį.

Nors jis skamba panašiai, jis dažniausiai būna šiek tiek turtingesnis, tiek skonio, tiek spalvų požiūriu. Pasak “Ross”, rosato vis dar yra traškus kaip rožinis, bet tai nėra toks gudrus, kaip kartais gali būti ir prancūzų daiktai, todėl vyno rūšis derina su kepta vištiena arba pica.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

ITALIJOJE PIRMOJI ROSINĖS VYNUI penki rožiai, LEONE DEL CASTRIS, Rose de Salento, Vendimia Special 1943 m. Rugsėjo mėn., Apulijos regione, užimta sąjungininkų armija. “Piero Leone Plantera”, vadinama Don Pierino, advokatas, vyno gamintojas Salice Salentino vynuogyne, susituokęs su Maria Luisa de Castris di Lemos, žinoma kaip Donna Lisetta, įveikė visus sunkumus, trukdančius jo derliui. Su pilietiniu karu ir Italija, padalinta į dvi dalis, tai buvo neįveikiama kliūtis platinti jo vyną likusiai Europai. Donas Pierino neatsisakė ir tapo kliūtimi pasinaudoti, išpilstant specialų Rose vyną alaus buteliuose, Amerikos valdžios institucijos nupirko ir platino į sąjungininkų ginkluotąsias pajėgas, šis vynas turėjo keistą anglų pavadinimą: tai buvo Leone de Castris FIVE ROSES ir pirmasis rožių vynas, pagamintas Italijoje, 90% Negroamaro ir 10% Malvasia Nera. Vynas buvo labai sveikintinas, o vėliau eksportuotas į JAV ir pagrindines tarptautines rinkas, garsėjantis Leone de Castris šeima ir Puglia gamyba daugiau nei 60 metų. Pavadinimas Five Rooses davė savo vaikams penkis @oneforwines @ leonedecastris1665 #winelife #winemaker #vinstagram #meetthewinemaker #vinhosdomundo #winesofinstagram #sommelier #blindtasting #winenight #cultwine #rarewine #wineenthusiast #vineyards #winelovers #rosato #rosewine #newwines #puglia #salento #leonedecastris #negroamaro #valvasianera #wineoftheday #winefromtheworld #winefromitaly #italianwines #grapes

Paskelbta vienaforija (@oneforwines)

Šaknis galima atsekti į Puglia, Italijos bootio kulno. Viena ten esanti kompanija, Leonas de Castrisas, teigia, kad pirmasis iš Italijos rosato išpilstytas į butelius ir 1943 m. Įvedė jį į JAV, po to, kai amerikietis pasaulinis karas jį išmėgino ir paprašė daugiau. Jie pavadino “Five Roose” veisles, bet jūs vis dar galite ją gauti valstybėse. Bet jei atsitiks, kad turėsite atsarginę Benjamino kaminą, kuri yra aplinkui, galite tiesiog apsvarstyti galimybę plaukioti į gimtinę.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...