Jennie Garth vadovaujasi šia paprasta taisyklė, kad pasiliks nuostabioje formoje

Kalbant apie sveiką maitinimą, aktorė Jennie Garth nesprendžia sudėtingo maisto produktų sąrašo, kurį gali ir negalima valgyti, arba “Weight Watchers” taškus ar panašiai. Ji tai paprasta.

“Aš tiesiog neperkau nieko, kas yra dėžutėje arba gali”, – neseniai ji sakė “People.com”. “Mes gaminame kiekvieną naktį ir valgome švieži, sveiki ir švarūs”. Vienas peekas viduje savo šaldytuve, mandagiai Instagram post, pabrėžia šį įsipareigojimą. Jos šaldytuvas supakuotas su vaisiais ir daržovėmis, kartu su atsitiktiniu buteliuku burbuliukų arba “Gatorade”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

nera saldainis, tai ne jūsų sultys! #childgonewild

Jennie �� (@jenniegarth) bendrai paskelbta nuotrauka

Laikydamasis savo “nefasuotų ar konservuotų” maisto taisyklių, Gartui nereikia iššifruoti kiekvienos etiketės sudedamųjų dalių, taigi ji tiksliai žino, ką ji įdeda į savo kūną. Ir kadangi daugiausia vaisių ir daržovių, ji gauna daug vitaminų – tai, ko ji yra didžioji.

“Aš visada yra beprotiška vitaminų ponia”, – sakė Gartas.

Buvęs 90210 žvaigždė palaiko dietą be glitimo, o jos pirmojo valgio pradžioje maistas buvo padėjęs išlaikyti praėjusį rudenį sumažėjusį 30 svarų. Didelis dalykas, – sakė ji Žmonės rugsėjo mėn., turi tinkamą perspektyvą: “Jūs turite priminti sau, kokie yra jūsų prioritetai”, – sakė ji. “Ir primink apie save sveika gyventi ir gyventi sveikai”.

Jennie Garth

Michael Loccisano

Garth pratimai kiekvieną dieną, ar tai bėgiojimas, treniruotės į sporto salę, ar vaikščiojimas pėsčiomis su savo šunimi. Bet tik dėl to, kad ji yra linkusi sveikai gyventi, nereiškia, kad ji yra imuninė nuo atsitiktinumo. Pasakykite, ką apie baltąjį šokoladą, bet tai vienas iš Garto mėgstamiausių. Ji duos du ar du, kai ji kepta su savo dukterimis (kuri, techniškai, nepažeidžia jos taisyklės, atsižvelgiant į tai, kad ji pateikiama į pakuotę). Žvaigždės “Instagrammed” saldainiai, tokie kaip vyšnių paleo bandelės ir medaus bananų anakardžių keksiukai, plaukiantys be cukraus kepimo.

“Mano naujausias manija … kepta be cukraus”, ji pavadino cupcake pic.

Jei ji išsiaiškins būdą, kaip pagaminti cupcakes su mažai kalorijų ir kaip baltymų supakuoti kaip kepta vištienos salotos, ji geriau sustabdyti Delish virtuvė, ASAP.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...